Komentuj dzięki Mikrofonowi TOK FM. Nowa aplikacja dla słuchaczy radia

Red
21.02.2017 08:30
A A A
Aplikacja Mikrofon startuje 20 lutego

Aplikacja Mikrofon startuje 20 lutego (Fot. tokfm.pl)

Wystartował "Mikrofon TOK FM" - projekt realizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach Google Digital News Initiative Fund.

Od dziś - poniedziałku, 20 lutego - można korzystać z darmowej aplikacji mobilnej „Mikrofon TOK FM”, w której słuchacze radia TOK FM mogą nagrać i wysłać do radia swój komentarz w wersji audio. Aplikację, która powstała w ramach Google Digital News Initiative Fund, można pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore.

„Mikrofon TOK FM” to lekka i prosta w obsłudze aplikacja dla słuchaczy i komentatorów radia TOK FM, która umożliwia im nagrywanie własnych wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń, a następnie przesyłanie ich ze swojego smartfona wprost do redakcji.

Każde przesłane za pośrednictwem aplikacji nagranie (lub jego fragment) ma szansę zaistnieć w bieżących audycjach i serwisach informacyjnych radia TOK FM. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia do przedstawienia i omówienia na antenie radia nowych tematów reporterskich i dziennikarskich.

W aplikacji dostępna jest lista ważnych i aktualnych tematów, które są lub będą omawiane na antenie TOK FM. Na każdy z tematów można odpowiedzieć, nagrywając własny komentarz i wysyłając go do redakcji. Można też zgłosić redakcji radia własny temat.

Aplikacja mobilna „Mikrofon TOK FM” na systemy Android oraz iOS dostępna jest w sklepach Google Play oraz iTunes. Więcej informacji oraz pomoc dla użytkowników aplikacji znaleźć można na stronie tokfm.pl/mikrofon.

Projekt został zrealizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach dofinansowania projektów prototypowych, pozyskanego w pierwszej edycji programu Google Digital News Initiative (DNI). Realizacja projektu odbyła się zgodnie z planem i założonymi terminami. Więcej o projektach Agory, które uzyskały wsparcie w ramach Google DNI Fund można znaleźć TUTAJ>>.

Wykonawcą technicznym, realizującym projekt na zlecenie i wg wytycznych Grupy Radiowej Agory były firmy: NVT Sp. z o.o., odpowiedzialna za stworzenie aplikacji serwerowej oraz API dla aplikacji mobilnych, oraz spółka N7 Mobile, odpowiadająca za produkcję aplikacji mobilnych.

Zobacz także
 • 1
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • Maria Leeg

  Oceniono 4 razy 2

  UWAŻAM, ŻE WIZYTY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO NA WAWELU POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO WIZYTY PRYWATNE - W KOŃCU JEST TYLKO JEDNYM Z POSŁÓW

 • Artur Pająk

  0

  wiecie o czym dzisiaj będzie w trzódce .... ja wiem bo wiem o co idzie gra
  panowie bez ściemy

 • Artur Pająk

  0

  nie spinajcie się tak droga trzódko w tym popieraniu PO wystarczy że uczciwie
  przyznają że zawalili 8 lat i będą się starać poprawić ludziom byt a wygrana pewna
  oczywiście pod rygorem wspólnego ponoszenia ciężaru życia i odpowiedzialności
  bo inaczej jak PIS wygra drugi raz to dopiero będą jaja a wy ... lepiej nie kończyć

 • 4wchrust8

  0

  to radio jest tylko dla swoich-tych w dużych miastach. na południu i na wschodzie nawet nie słyszeli o takim radiu.internet owszem ale słuchalność masowa może przeorać świadomość.
  tam tylko wikary,jedynka i radio z Torunia-posłuchajcie

 • fortuna1972

  Oceniono 2 razy 0

  O, to już wiadomo, po co kaczystowskim trollom powerbanki, o które tak się tłukły w Arkadii.

 • oby.watel

  Oceniono 4 razy -2

  Dawniej do interakcji służył telefon. Ale wpuszczanie słuchaczy na antenę drżąc ze strachu, że coś powiedzą. co się kierownictwu nie spodoba, jest za bardzo stresogenne. Lepiej wcisnąć aplikację i niczym w I programie Polskiego Radia w czasach minionych i - obecnie - obecnych, emitować tylko właściwe wypowiedzi.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 4 razy -2

  "Każde przesłane za pośrednictwem aplikacji nagranie (lub jego fragment) ma szansę zaistnieć w bieżących audycjach i serwisach informacyjnych radia TOK FM. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia do przedstawienia i omówienia na antenie radia nowych tematów reporterskich i dziennikarskich"

  Zupełnie jak te wszystkie komentarze pod artykułami.
  Dziennikarze swoje a forumowicze swoje.
  Dwa światy równoległe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX