Komentuj dzięki Mikrofonowi TOK FM. Nowa aplikacja dla słuchaczy radia

Aplikacja Mikrofon startuje 20 lutego

Aplikacja Mikrofon startuje 20 lutego (Fot. tokfm.pl)

Wystartował "Mikrofon TOK FM" - projekt realizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach Google Digital News Initiative Fund.

Od dziś - poniedziałku, 20 lutego - można korzystać z darmowej aplikacji mobilnej „Mikrofon TOK FM”, w której słuchacze radia TOK FM mogą nagrać i wysłać do radia swój komentarz w wersji audio. Aplikację, która powstała w ramach Google Digital News Initiative Fund, można pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore.

„Mikrofon TOK FM” to lekka i prosta w obsłudze aplikacja dla słuchaczy i komentatorów radia TOK FM, która umożliwia im nagrywanie własnych wypowiedzi, komentarzy i zgłoszeń, a następnie przesyłanie ich ze swojego smartfona wprost do redakcji.

Każde przesłane za pośrednictwem aplikacji nagranie (lub jego fragment) ma szansę zaistnieć w bieżących audycjach i serwisach informacyjnych radia TOK FM. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia do przedstawienia i omówienia na antenie radia nowych tematów reporterskich i dziennikarskich.

W aplikacji dostępna jest lista ważnych i aktualnych tematów, które są lub będą omawiane na antenie TOK FM. Na każdy z tematów można odpowiedzieć, nagrywając własny komentarz i wysyłając go do redakcji. Można też zgłosić redakcji radia własny temat.

Aplikacja mobilna „Mikrofon TOK FM” na systemy Android oraz iOS dostępna jest w sklepach Google Play oraz iTunes. Więcej informacji oraz pomoc dla użytkowników aplikacji znaleźć można na stronie tokfm.pl/mikrofon.

Projekt został zrealizowany przez Grupę Radiową Agory w ramach dofinansowania projektów prototypowych, pozyskanego w pierwszej edycji programu Google Digital News Initiative (DNI). Realizacja projektu odbyła się zgodnie z planem i założonymi terminami. Więcej o projektach Agory, które uzyskały wsparcie w ramach Google DNI Fund można znaleźć TUTAJ>>.

Wykonawcą technicznym, realizującym projekt na zlecenie i wg wytycznych Grupy Radiowej Agory były firmy: NVT Sp. z o.o., odpowiedzialna za stworzenie aplikacji serwerowej oraz API dla aplikacji mobilnych, oraz spółka N7 Mobile, odpowiadająca za produkcję aplikacji mobilnych.

Zobacz także
Komentarze (11)
Komentuj dzięki Mikrofonowi TOK FM. Nowa aplikacja dla słuchaczy radia
Zaloguj się
 • Maria Leeg

  Oceniono 4 razy 2

  UWAŻAM, ŻE WIZYTY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO NA WAWELU POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO WIZYTY PRYWATNE - W KOŃCU JEST TYLKO JEDNYM Z POSŁÓW

 • Lucas Jarchevsky

  0

  W aplikacji nie ma tematów, którymi się zajmujecie, ani nawet listy audycjii. Czyżbyście zrezygnowali z tej formy interakcji ze słuchaczami?

 • Artur Pająk

  0

  wiecie o czym dzisiaj będzie w trzódce .... ja wiem bo wiem o co idzie gra
  panowie bez ściemy

 • Artur Pająk

  0

  nie spinajcie się tak droga trzódko w tym popieraniu PO wystarczy że uczciwie
  przyznają że zawalili 8 lat i będą się starać poprawić ludziom byt a wygrana pewna
  oczywiście pod rygorem wspólnego ponoszenia ciężaru życia i odpowiedzialności
  bo inaczej jak PIS wygra drugi raz to dopiero będą jaja a wy ... lepiej nie kończyć

 • 4wchrust8

  0

  to radio jest tylko dla swoich-tych w dużych miastach. na południu i na wschodzie nawet nie słyszeli o takim radiu.internet owszem ale słuchalność masowa może przeorać świadomość.
  tam tylko wikary,jedynka i radio z Torunia-posłuchajcie

 • fortuna1972

  Oceniono 2 razy 0

  O, to już wiadomo, po co kaczystowskim trollom powerbanki, o które tak się tłukły w Arkadii.

 • oby.watel

  Oceniono 4 razy -2

  Dawniej do interakcji służył telefon. Ale wpuszczanie słuchaczy na antenę drżąc ze strachu, że coś powiedzą. co się kierownictwu nie spodoba, jest za bardzo stresogenne. Lepiej wcisnąć aplikację i niczym w I programie Polskiego Radia w czasach minionych i - obecnie - obecnych, emitować tylko właściwe wypowiedzi.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 4 razy -2

  "Każde przesłane za pośrednictwem aplikacji nagranie (lub jego fragment) ma szansę zaistnieć w bieżących audycjach i serwisach informacyjnych radia TOK FM. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia do przedstawienia i omówienia na antenie radia nowych tematów reporterskich i dziennikarskich"

  Zupełnie jak te wszystkie komentarze pod artykułami.
  Dziennikarze swoje a forumowicze swoje.
  Dwa światy równoległe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy