Komentarze (55)
Macron jak Kaczyński? "U nas gra się na lękach przeciw uchodźcom, we Francji przeciwko Polakom"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Ann X

  Oceniono 2 razy -2

  Polski rząd ma racje a ten Marcon leci w bambuko żeby poprawić sobie notowania.My też możemy nałożyć nowymi wewnętrznymi przepisami np. że Francuskie firmy w Polsce mają płacić nie mniej jak na takim samym stanowisku we Francji.Czy uciekną oni z Polski,nie na pewno nie bo co czarni będą robić we Francji.

 • ar.co

  Oceniono 6 razy -2

  Różnica jest taka, że uchodźców w Polsce nie ma, a Polacy we Francji są. I rzeczywiście zabierają Francuzom pracę - nawet jeśli nie tę "wymarzoną", to jednak pracę. A tym, którym nie zabierają, obniżają zarobki, zgadzając się pracować po cenach - jak na Francję - dumpingowych.

 • wichura

  Oceniono 6 razy -2

  A już myślałem, że to porównanie dotyczy orientacji seksualnej...

 • cjk.5004

  Oceniono 8 razy -2

  Polskim ciemniakom nie jest potrzebna Europa, wystarczy im uroczystość koronacji MBC

 • kali23

  Oceniono 10 razy -2

  Porównywanie polskiej czerstwej wieśniaczki w fotelu Premiera z Panem Prezydentem Macronem tylko psychicznie chory Polak potrafi.
  Poza tym pytania do Polactwa. Co takiego powiedział Macron co było niezgodne z prawdą? W odpowiedzi zamiast rzeczowych argumentów, usłyszał polski
  nadęto "patriotyczny" BEŁKOT pozbawiony jakichkolwiek treści.

 • Romek Zlomek

  Oceniono 7 razy -5

  Każdy kraj ma swoich uchodźców. Po tym jak Polak zabił 8 osób w GB trudno o dobrą opinię o naszych rodakach. Zresztą każdy kto pracował na Zachodzie, wie o czyn mówię, zwłaszcza w Holandii...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX