Polka walcząca kontra Polka gotująca. Specjalny podcast Hanny Zielińskiej dla Tokfm.pl

Polka walcząca kontra Polka gotująca, czyli jak reagować na próby antagonizowania kobiet. Posłuchaj podcastu Hanny Zielińskiej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Polka walcząca kontra Polka gotująca. Specjalny podcast Hanny Zielińskiej dla Tokfm.pl
Zaloguj się
 • Oceniono 4 razy 4

  Ku..., cipki na sztandarach!
  Zamiast sprzątać, stać przy garach
  Zamiast w domu dzieci niańczyć
  Na ulicę wyszły! Walczyć!

  Walczyć bronią ostrą, twardą
  Walczyć z gównem i z pogardą
  Walczyć z gnojem i sku...elem
  Czarnym cip ciemiężycielem…

 • tlen69

  Oceniono 1 raz 1

  Statystki nikt nie robił w ulicznych protestach. W jednym "czarnym proteście" przeważały kobiety. Kobiety bardziej rozumieją co to demokracja, wolność i prawa. Będą walczyć o swoje do skutku?Czytajmy Konstytucję. Pomysły skłócenia nas z UE i USA są na rękę Rosji ?
  W czasie świąt i spotkań z rodziną nie będziemy mogli zapomnieć o niszczeniu demokracji, praworządności i ustroju - niezależnych niezawisłych sądów. Naród nie chce zmian politycznych i samozadowolenia PiS i  Prezydenta?
  Chcemy reformy w dialogu z nami , zgodnie z konstytucją i naszymi potrzebami nie chcemy nieprofesjonalistów politycznych - gorzej jak w PRL?
  PiS nie mówił o takiej , politycznej reformie sądów polegającej na politycznej wymianie kadr.
  Sądy nie są polityczne, stąd sędziowie nie są wybierani w wyborach. Żeby zostać sędzią trzeba mieć określone cechy osobowości oraz szeroką wiedzę prawną , nieskażoną potrzebami politycznymi zmieniających się partii.
  Sędziowie to ma być wyspecjalizowana grupa znawców prawa niezależnych od polityki i polityków. Konstytucję należy znać. Gdy będziemy znać konstytucję i bronić jej to da gwarancję pomyślności, praworządności i demokracji ..

 • 66kropek

  Oceniono 1 raz -1

  To była piękna przemowa. Wzruszająca. " Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach, będziemy walczyć na wzgórzach; nigdy się nie poddamy" Tak kobiety! , Pod wodzą pani Zielińskiej walczcie! Nie musicie wychodzić na ulice , możecie walczyć w domu i przy lepieniu pierogów. Coś cisie kobicino ze szczętem pomieszało. Nie jesteś Churchilem , jesteś normalną salonową feministką, która postanowiła pouczać kobiety jak mają się zachowywać.

 • lechzytnicki

  Oceniono 4 razy -2

  Oszczędzajcie to zdjęcie...na 20 lat musi starczyć - drugi raz Polki nie dadzą się zmanipulować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX