Komentarze (36)
"Nie urodzi się więcej dzieci". Ekspertka ostrzega, że PiS spowoduje odpływ kobiet z rynku pracy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Longina Kisiel

  Oceniono 3 razy -1

  To jest pisowska paranoja
  Myślą że kobiety to maszynka do robienia dzieci po co więc sie kształcić lepiej być w domu i kopulowac.

 • smok61

  Oceniono 5 razy -1

  Tyumczasem Niemcy mają zupełnie inne problemy.
  Możemy powiedzieć ...skrajnie inne.

  cytaty z dzisiejszego "Doutsche welle " ;
  otóż Niemcy :
  „Boją się utraty swojego miejsca w systemie – nie tylko w sensie ekonomicznym, lecz także kulturowym. Z tego poczucia utraty ojczyzny rodzi się wyzwanie rzucane rządzącym warstwom społecznym”

  "Koppetsch zarzuca intelektualnej elicie zakłamanie. „Propaguje ona otwartość na świat i domaga się przepuszczalnego społeczeństwa, w którym wszyscy mają równe szanse, mówi o równości i równouprawnieniu. Gdy jednak ktoś nie podziela jej obrazu świata, odwraca się od niego bez próby zrozumienia i wywyższa się w imię wyższej moralności”

  "Ze względu na wysokie ceny, w pięknych dzielnicach (elity) przebywają wśród swoich. Troszczą się o to, że przynajmniej w szkołach, do których chodzą ich dzieci, poziom nauczania jest wysoki, jedzenie zdrowe, a pedagodzy stają na wysokości zadania. Tym, którzy boją się o swoje miejsce w społeczeństwie, wysyła się sygnał: Tutaj u nas, wśród otwartych na świat obywateli świata, nie ma miejsca dla ludzi takich jak wy. Przegraliście, mieliście pecha” – podsumowuje Cornelia Koppetsch. "

  „Wielu ludziom nie podoba się to, że uchodźcy bez własnego udziału otrzymają dużą pomoc, podczas gdy oni muszą każdego dnia walczyć o przeżycie. Inni uważają, że ich obraz świata jest przedmiotem ataku w związku z małżeństwami homoseksualistów czy też trzecią płcią” – mówi Koppetsch.

  ============

  naprawdę wam się tak w Polsce nie podoba ? ... ;) ;D

 • pollion1

  Oceniono 1 raz -1

  „Korupcja w systemie opieki zdrowotnej zmniejsza skuteczność działań rządu i podkopuje jego autorytet, a także niszczy społeczne zaufanie do przedstawicieli służby zdrowia,”

 • Jan Janicki

  Oceniono 7 razy -1

  Pani doktor proszę nawet nie wypowiadać się na te bzdurne obietnice tego bagna zwanego pisem.Ja proponuje jeszcze po sto za oglądanie tvpis na głowę, tysiąc i flaszkę przy urnie wyborczej, oczywiście przy głosie na wiadomą partię itd.To ściema,a niby autorytety między innymi w pani osobie łykają to g....o bezkrytycznie i jeszcze dorabiają do tego jakaś ideologię.Rece opadają normalnie.

 • zgniot

  Oceniono 8 razy -2

  Kolejna ekspertka z bożej łaski...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX