Szymon Majewski już wie, jak nauczyć Patryka Jakiego mapy Warszawy. "Zorganizowałbym grę"

Szymon Majewski skomentował w TOK FM poziom znajomości Warszawy, który prezentuje Patryk Jaki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta stolicy. Doradził też sposób, jak lepiej poznać miasto.

Patryk Jaki, niedawno ogłoszony kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy, pechowo rozpoczął zmagania o fotel prezydenta stolicy. Opublikował w internecie spot wyborczy, w którym przez pomyłkę, zamiast warszawskiej Pragi, pokazuje Pragę, ale czeską.

Kandydat na prezydenta ściągnął na siebie falę krytyki i złośliwych komentarzy. W rozmowie z Natalią Bet z TOK FM również Szymon Majewski nawiązał do wpadek przewodniczącego komisji reprywatyzacyjnej.

Proste zadania dla Patryka

- Patryk Jaki powiedział, że mieszka w Mokotowie. Szukałem go w Galerii Mokotów, ale go tam nie było - żartował Majewski. - Potem dostałem informację, że był w Mokotowie, teraz jest w Sadybie. Generalnie chłopak jest the best mall. 

- Jeszcze dużo pracy przed nim. Poznawanie Warszawy do podstawa. Zorganizowałbym dla niego harcerską grę. Trzeba mu dać mapę, żeby chłopak sobie zrobił tour na orientację - podstawowe budynki, gdzie jest Kiliński, lewy i prawy most, gdzie Wisła płynie i w którą stronę - kontynuował.

"warszawJaki"

Szymona Majewskiego zastanawiają też leksykalne konsekwencje ewentualnej prezydentury Patryka Jakiego. - Czy wtedy będziemy warszawJaki?

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (45)
Szymon Majewski już wie, jak nauczyć Patryka Jakiego mapy Warszawy. "Zorganizowałbym grę"
Zaloguj się
 • kruk6666

  Oceniono 11 razy 7

  Facet o możliwościach intelektualnych ameby , niejaki Jaki , zatrudniłbym go tylko jako pisuarda , chociaż nie wiem czy ma wystarczające kwalifikacje, do rozwijania papieru z rolki.

 • cacadux

  Oceniono 14 razy 6

  Wyluzujcie PiStrolle. Tego egzemplarza byle Jakiego nei da się obronić. Nieuk z papierkiem po kursie politologii zostaje wiceministrem sprawiedliwości. I takie coś stawia sie napzreciw PROFESORA Rzeplińskeigo na przykłąd. Wracaj na łąwke pod blokiem dresiarzu. Walnij se piwko, z ziomeczkami - kibolami.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 9 razy 5

  Jaji równie dobrze mógłby kandydować na prezydenta Paryża, i tu i tam jest rzeka, mosty, katedra, bulwary... A na przedmieściach dokładnie takie same dresy jak Jaki mieszkają :-)

 • tomtg123

  Oceniono 10 razy 4

  Jaki jest jednoznacznie kojarzony z PiSem i to wystarczy, żeby nie miał dziś w Warszawie szans.
  Cokolwiek by Jaki nie robił, , to i tak Warszawa go nie poprze ( ten człowiek jest kretynem i nic mądrego nie zrobi - ale to drugorzędne, gdyby był mądrzejszy też nie miałby szans ).
  Na Wyborach warszawiacy dadzą mu takiego kopa w pisowskie dupsko, że wyleci jak rakieta w stratosferę.
  Chciał być prezydentem Warszawy, a skończy jako pierwszy pisowski sputnik... ;)

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 5 razy 3

  Głupawe ADHD znudziło się trzaskać miliony w reklamiarstwie?

 • polskiniemiecwchinach

  Oceniono 3 razy 3

  Polska nie kończy się na Warszawie. I naprawdę lepiej przenieść Trybunał Konstytucyjny do Piotrkowa Trybunalskiego, Ministerstwo Rozwoju do Wrocławia, Ministerstwo Kultury do Krakowa a Ministerstwa Skarbu i Finansów do Poznania. Przynajniej kompetetni ludzie by tam pracowali za mniejsze pieniądze.

 • romek-z

  Oceniono 6 razy 2

  Czy kibol z Opola może byc prezydentem Warszawy? Trzeba mieć własne zdanie, a nie być zadaniowany. Śmieszne było tłumaczenie Jakiego dlaczego ustawa, która wypichcili w ministerstwie zdenerwowała Izraelczyków. A on tego nie przewidział, bo wcześniej Izraelczycy nic mu nie sygnalizowali. Pisk zbitego psa, który całe tłumaczenie błedu kieruje nie do dziennikarzy a do prezesa. "panie prezesie; ja niewinny, to oni sukinkoty". Pamiętacie "Psie serce" Bułhakowa? To ten charakter.

 • six_a

  Oceniono 6 razy 2

  patryk chodzi do galerii mopsów.

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 7 razy 1

  Wy niczego nie rozumiecie. Kaczor chce się zdecydowania pozbyć Jakiego. A ponieważ wie, że PiS w Warszawie nie ma szans, więc właśnie tutaj go wyznaczył do odstrzału. Po przegranej będzie łatwym do usunięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX