"Jeśli ci się podobam jako mężczyzna, to zadzwoń". Internauci zbulwersowani wpisem Guziała na Twitterze

Zdjęcie Piotra Guziała z piwem plus fragment przeboju "Maczo" K.A.S.Y - taki wpis na Twitterze zamieściła jedna z internautek. Żart nie rozbawił radnego Warszawy, więc odpowiedział. Zdaniem niektórych, zbyt mocno.

"Ja jestem maczo, wszystkie wiedzą to i każda na to przecież pójdzie, bo  prawdziwych mężczyzn nie ma dzisiaj oprócz mnie brylantyna lśni z tyłu wisi lok, ty zobaczysz to gdy masz dobry wzrok  wąsik i sygnety też dla ciebie zobacz ruszam cię chociaż jestem leń” - tym cytatem z piosenki K.A.S.Y internautka skomentowała zdjęcie radnego Piotra Guziała.


“Jeśli Ci się podobam jako mężczyzna, to zadzwoń po prostu a nie jakieś końskie zaloty uprawiasz. Tylko ja mam już narzeczoną” - odpisał polityk (pisownia oryginalna).


Oburzyło to internautów, którzy zwrócili uwagę, że takie słowa nie przystają radnemu.


“Gdyby pan się tak zwrócił do mojej żony, to mógłby się pan spodziewać dość gwałtownej reakcji z mojej strony. Użył pan knajackiego języka, który raczej nie przystoi mężczyźnie a tym bardziej radnemu “ - pojawiło się w komentarzach.

Kolejna internetowa pyskówka 

Piotr Guział to współzałożyciel Inicjatywy Mieszkańców Nasz Ursynów, lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej. W latach 2010–2014 burmistrz warszawskiej dzielnicy Ursynów. W styczniu 2017 przystąpił do partii Ruch Sprawiedliwości Społecznej.

Polityk nie pierwszy raz szokuje swoimi wpisami w mediach społecznościowych.

- "Gwałt? A może paranoja i fala medialna? Kto przeprosi? Zacznijmy od feministek" – w ten sposób skomentował wstrząsającą sprawę młodej biegaczki, która poinformowała o tym, że została zgwałcona w Lesie Kabackim.

Zasłynął też m.in. wnioskami o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

- Jej odwołanie jest bezcenne. Hanna Gronkiewicz Waltz źle zarządza Warszawą, już dawno powinna zostać wyrzucona z pracy – mówił w rozmowie z Natalią Bet, pytany o zasadność finansowania przedsięwzięcia.

Zobacz także
 • Karol Marks Strach przed Marksem wiecznie żywy? Naukowiec o "nalocie" policji na konferencję dot. Marksa
 • Plakaty wspierające protest osób niepełnosprawnych w Sejmie "Nikt mi nie odmówił". Emerytka rozkręciła akcję wsparcia dla protestujących w Sejmie
 • 24 dzień protestu niepełnosprawnych w Sejmie. Minister Rafalska rozmawia z demonstrantami. Warszawa, 11 maja 2018 "Nie zgadzamy się na ten podatek". Protestujący krytykują rządową "daninę" dla najbogatszych
Komentarze (6)
"Jeśli ci się podobam jako mężczyzna, to zadzwoń". Internauci zbulwersowani wpisem Guziała na Twitterze
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 4 razy 4

  Co nalezy zrobic jesli sie komus Pan nie podoba?

 • 1989ps

  Oceniono 5 razy 3

  Zwykły, prosty człeczek!

 • kap_jeden

  Oceniono 6 razy 2

  ego mu wyszlo w okolicy worka mosznowego:)

 • perkis1234

  Oceniono 4 razy 2

  Zastanawia mnie za ile kupił tą narzeczoną tudzież żonę, bowiem ostatnio lubił się chwalić publicznie jak na prawdziwego narcyza przystało ,,ile to on nie zarabia", czym nie jeździ, że postawi piwo całej dzielnicy itd. :DD

  Widać, że nuworysz.. parę lat jak wpadło więcej kasy i nagle stał się ura bura :) Doprawdy ciekawe w czym tak doradza, bo wolnego czasu to on ma duużo, a na rynku nikt nie wie o jego ,,wiedzy eksperckiej" :D cóż być może sprzedaje kontakty ze swojej książki telefonicznej do różnej maści polityków/urzędników, w końcu praca w polityce musi się zwrócić :D

 • vidi12

  Oceniono 4 razy 0

  To sympatyczny gość. Nie przestał poznawać znajomych gdy został burmistrzem. W Polsce to rzadkość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy