Zalety Trzaskowskiego? "Jego ojciec był świetnym muzykiem" - odpowiada Jaki

- Był wybitnym muzykiem - tak o ojcu Rafała Trzaskowskiego mówi, w rozmowie z tokfm.pl, Patryk Jaki. Kandydat PiS na prezydenta stolicy, pytany o zalety swojego rywala, na pierwszym miejscu wymienił właśnie Andrzeja Trzaskowskiego.

Terminu wyborów samorządowych nie znamy, ale to nie przeszkadza kandydatom w walce o poparcie. Najbardziej zaciekły bój toczy się w Warszawie, gdzie o prezydenturę walczą rekomendowany przez PiS Patryk Jaki i kandydat PO i Nowoczesnej Rafał Trzaskowski.

Jaki w rozmowie z portalem tokfm.pl mówi, że jego najgroźniejszy rywal "ma zalety". - Jego ojciec był świetnym muzykiem. To pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy - rozwinął myśl wiceminister sprawiedliwości.

Zmarły w 1998 roku Andrzej Trzaskowski to jeden z prekursorów jazzu w Polsce; był pianistą, kompozytorem, dyrygentem.

- Ja teraz coraz bardziej cenię jazz, czasem można odpocząć fajnie jadąc w samochodzie. I naprawdę jego ojciec był - nie wiem, czy nie przesadzę, jak użyję słowa  - wybitnym muzykiem - ocenia Jaki. I od razu dodaje, że zalet Rafał Trzaskowski ma więcej, "no ale to niech sam się reklamuje".

Czytaj też: Patryk Jaki usmażył na grillu kiełbasę wyborczą. Dosłownie. "Proszę przepuścić damy!">>>

Zobacz także
  • Paweł Rabiej Rabiej: Trzaskowski nie jest Hanną Gronkiewicz-Waltz z brodą, nie odpowiada za 12 lat jej rządów
  • Konferencja na stadionie Skry. W jasnym garniturze minister sportu Witold Bańka, na prawo od niego Patryk Jaki, a obok niego - Krzysztof Kaliszewski, prezes klubu Skra. Jaki chce "stadionu z prawdziwego zdarzenia". Stołeczny konserwator studzi jego zapał
  • Patryk Jaki Patryk Jaki najwięcej wyborców ma... w Sanoku. Jego zwolennicy przypadkiem zrobili prezent opozycji
Skomentuj:
Zalety Trzaskowskiego? "Jego ojciec był świetnym muzykiem" - odpowiada Jaki
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy