Zandberg: Rywalizacja między Trzaskowskim i Jakim staje się pojedynkiem do jednej bramki

- Dziwi mnie, że w realną walkę polityczną angażują się jedynie ludzie z Razem, a "Bronisław Komorowski bis" siedzi sobie na ławeczce i sądzi, że kampania wygra się sama - krytykował Adrian Zandberg.

Chociaż kampania wyborcza jeszcze formalnie się nie zaczęła, to kandydaci o fotel prezydenta Warszawy zabiegają już o sympatię wyborców. Wspierany przez Nowoczesną i PO Rafał Trzaskowski rozmawia z warszawiakami m.in. na specjalnie przygotowanej ławce. Również Patryk Jaki, kandydat PiS, rozmawia z mieszkańcami na organizowanych przez siebie spotkaniach.

- Rywalizacja między Trzaskowskim i Jakim, w zupełnie niezrozumiały dla mnie sposób, staje się pojedynkiem do jednej bramki - ocenił w rozmowie z tokfm.pl Adrian Zandberg.

-  Podczas gdy Rafał Trzaskowski rozmawia na swojej ławce z działaczami młodzieżówki PO, Patryk Jaki organizuje spotkania z mieszkańcami. Tam opowiada o sobie nieprawdę. Mówi, że jest szeryfem, który przyjechał oczyścić miasto z układów. Tylko, że przyjechał z Opola, w którym zbudował układ - mówił polityk Razem.

Czytaj też: Jaki i Trzaskowski złamali zasady kampanii? Politolog: Pieniądze mogą zniszczyć wybory

Jak przekonywał Zandberg, Jaki obsadził w Opolu “świetnie płatne stołki” ludźmi, których jedyną zasługą było to, że byli jego znajomymi.

Przypomniał, że o sprawie od dawna informują działacze opolskiego Razem. Dodał, że przyjechali nawet do Warszawy, żeby konfrontować swoje stanowisko ze słowami Patryka Jakiego właśnie podczas jego spotkań z mieszkańcami stolicy.

- Dziwi mnie, że w realną walkę polityczną angażują się jedynie ludzie z Razem, a "Bronisław Komorowski bis" sądzi, że ma drugą turę w kieszeni. Siedzi sobie  na ławeczce i sądzi, że kampania wygra się sama - krytykował Adrian Zandberg.

Przypomnijmy:  Podczas jednej z konferencji prasowych Patryk Jaki podkreślił, że jego pierwsze decyzje jako prezydenta Warszawy będą dotyczyły awansów i likwidacji "układów w urzędach".

Jak będzie z układami?

Już wtedy pojawiły się głosy odnoszące się do działalności Jakiego z czasów, kiedy pełnił funkcję posła z Opola.

- Patrząc na rozbudowaną sieć urzędniczą w Opolu nie mam żadnych wątpliwości, jakimi kryteriami będzie kierował się przy awansach i obsadzie stanowisk w Warszawie kandydat PiS-u - mówiła w TOK FM Anna Auksel-Sekutowicz z warszawskiego zarządu Nowoczesnej. Przywołała przykład Marcina Rola, asystenta Jakiego.

- Zaczynał karierę jako asystent Patryka Jakiego, by chwilę potem zostać wiceprezydentem Opola. A przypominam, że nie posiadał nawet odpowiedniego stażu pracy do zajmowania tego stanowiska. Można więc zadać pytanie, czy o karierze w warszawskim samorządzie mają decydować kompetencje, czy znajomość z panem Jakim? - pyta Auksel-Sekutowicz.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (35)
Zandberg: Rywalizacja między Trzaskowskim i Jakim staje się pojedynkiem do jednej bramki
Zaloguj się
 • qznia

  Oceniono 14 razy 8

  Piątek 22 czerwca 2018 r. godz. 7:00 - na antenie TOK FM J. Żakowski zapowiada z radością : będzie rozmowa z Agnieszką Dziemidowicz - Bąk i Adrianem Zandbergiem. O 7:20 na antenie, jest Agnieszka Dzienidowicz - Bąk a Adrian tkwi w korkach. (Oczywiście nie pojawił sie do 7:40)Jadę wtedy Czerniakowską pusto - no bo szkoły już nie ma:) w Warszawie już wakacje.
  Jak można wspierać takiego leniucha?

 • maciek7783

  Oceniono 9 razy 5

  ZANDBERG jest "pożytecznym idiotą" PIS nie od dzisiaj !!!

  Udany występ telewizyjny tego INTELIGENTNEGO UTOPISTY przed ostatnimi wyborami odebrało SLD (zatopionemu przez Mizerię uważającą sie za Ogórka) te pół procenta głosów które zabrakło SLS, żeby PIS nie mógł dokonać PODŁEJ ZMIANY !!!!!!

  Teraz może być podobnie !!!

  Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego WYWIAD na temat dokonań SZUBRAWCA JAKIEGO w OPOLU nie został jeszcze wudrukowany w postaci ulotki i rozesłany do skrzynek wszystkich mieszkańców Warszawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czym się zajmuje pieprz****na OPOZYCJA ??????????????????, razem z ZANDBERGIEM !!!!!!!!!!!!!!

 • si4mano

  Oceniono 14 razy 4

  towarzyszu! won do Wenezueli

 • przemysl_to

  Oceniono 12 razy 4

  trockista zandberg zdobedzie 1 czy 2 procent glosow ???

 • maciek7783

  Oceniono 5 razy 3

  Do : @hen.wlo

  Nie ma żadnej pilnej potrzeby poza "odlatującym" HERSZTEM !!!!

 • masofrev

  Oceniono 4 razy 2

  > w zupełnie niezrozumiały dla mnie sposób, staje się pojedynkiem do jednej bramki - ocenił w rozmowie z tokfm.pl Adrian Zandberg.

  No, Pani Adrianie, do dzieła zatem! Stawaj do wyborów! Przekonaj Warszawiaków do swego mistrzowskiego bolszewizmu!
  .
  .
  .
  .
  .
  O, czyżby strach obleciał???

 • fox.foksinski

  Oceniono 10 razy 2

  Panie Zanbetg. Gdyby nie wasza glupia partia glosy lewicowe nie zostaly by rozproszone -sld weszla by do sejmu i dyktatura PIS nie miala by takiej wiekszosci- wiec przestan Pan p.lic bo sami nigdy nie wejdziecie do sejmu -jestescie pozytecznymi idiotami dla PIS

 • sw.patryk

  Oceniono 12 razy 2

  Zandberg jest idiota . Nic na to nie poradze .Inaczej trudno jest to oceniac .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX