Duda skomentował porażkę Polaków w meczu z Kolumbią. A internauci wypomnieli mu wpis sprzed lat

Mecz Polska - Kolumbia zakończył się wynikiem 0:3. To znaczy, że nasza drużyna odpada z mundialu. Kompromitację piłkarzy skomentował na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

"Przestrzegam 3 zasad"- zaczął polityk. Następnie je wymienił. "Obiecałem Naszym, że będę z Nimi - więc nie krytykuję" - napisała głowa państwa. "Cieszę się z sukcesów i chwalę - ale jeśli jest za co" - zastrzegł prezydent. "Nigdy nie załamuję rąk, wyciągam wnioski, bo jutro też jest dzień i trzeba iść do przodu. Biało-Czerwoni stało się. Trudno. Głowa do góry!" - skonkludował prezydent Andrzej Duda.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Przypomnieli Dudzie jego wpis sprzed 5 lat, gdy był europosłem Prawa i Sprawiedliwości. Wtedy Andrzej Duda stwierdził, że stan polskiego sportu, a zwłaszcza gier zespołowych, jest odzwierciedleniem stanu polskiego państwa.

Szanse na awans polskiej drużyny na mundialu odpłynęły w siną dal. Kolumbia wygrała z Polską już 3:0. Bramki zdobyli: w 40 min. Yerri Mina, w 70 min. Radamel Falcao, 75 min. Juan Cuadrado.

W pierwszym niedzielnym meczu grupy H Senegal zremisował z Japonią 2:2. Przypomnijmy obie drużyny wygrały swoje mecze otwarcia na rosyjskim mundialu: Senegal wygrał 2:1 z Polską, a Japonia z Kolumbią. Także 2:1. Senegal i Japonia prowadzą w "naszej" grupie rosyjskiego mundialu.

Czy spodziewałaś(-eś) się porażki Polski w meczu z Kolumbią?
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (33)
Duda skomentował porażkę Polaków w meczu z Kolumbią. A internauci wypomnieli mu wpis sprzed lat
Zaloguj się
 • musa-kusa

  Oceniono 6 razy 4

  Jaki rezydent, taka reprezentacja :)

 • marty25

  Oceniono 5 razy 3

  Dożynkowy prezydent. Nikt istotny się już z nim nie spotyka to jeździ od zakładu do jednostki. Żałosne

 • hrabia_onejski

  Oceniono 3 razy 3

  Ten akurat zawodnik niech lepiej się zamknie i zniknie. Jest i tak rezerwowym i nic nie mającym do gadania, do tego z głębokiego zaplecza.

 • Waldemar Dabrowski

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda, że nie przestrzega prawa i konstytucji. Ponieważ wszystko już podeptal został mu tylko sport.

 • Krzysztof Sałek

  Oceniono 2 razy 2

  Im najlepiej wychodzą reklamy w telewizji bo jeśli chodzi o grę to jest tragedia

 • Henryk. C

  Oceniono 2 razy 2

  Gwiazdorzy przegrali w świetle reflektorów i dobrze 👍 nie będą psuć gry uczestnikom mundialu i zaniżać światowego poziomu ⚽ piłki rozwalić to towarzystwo chciałbym aby nigdy więcej nie wzięli udział w konkursie.

 • sobiepan11

  Oceniono 8 razy 2

  Nie spodziewałem się porażki ale miałem na nią nadzieję. W przeciwnym razie Kościół przypisałby zwycięstwo Jezusowi, rządzący potędze państwa, a narodowcy z kibolami rozdupcyli by miasta.

 • robert ozdoba

  Oceniono 1 raz 1

  Polscy kibice powinni nie iść na mecz z Japonią, bo i po co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX