Paul McCartney da koncert w Polsce. "Zawsze chciałem zobaczyć Kraków"

Paul McCartney

Paul McCartney (Paul McCartney, fot. materiały prasowe)

Paul McCartney zagra w Polsce. Koncert w ramach trasy promującej nowy album artysty odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.

McCartney przyjedzie do Polski z utworami „Egypt Station”, którego premiera nastąpi 7 września. Wtedy też rozpocznie się światowe turnee muzyka.

Paul McCartney: Zawsze chciałem zobaczyć Kraków

Na krakowskim Tauron Arenie - 3 grudnia - usłyszymy utwory z albumów solowych artysty, jego twórczości Wings i największych przebojów "The Beatles". 

Paul McCartney nie oszczędza się na scenie, dlatego można się przygotować na 3-godzinne show.  - Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy - powiedział artysta, zapowiadając swój koncert.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy 20 lipca w samo południe, na stronie LiveNation.pl. Dla zarejestrowanych tam użytkowników dzień wcześniej w godz. 10-22 odbędzie się przedsprzedaż. Cena od 279 zł.

The Beatles w Polsce? "To była plotka"

Będzie to pierwszy koncert eks-Beatlesa w Krakowie i drugi w Polsce - w 2013 zagrał w Warszawie. Wówczas podczas jednego z wywiadów rozwiał plotkę, jakoby The Beatles mieli wystąpić w Polsce, tylko władze się na to nie zgodziły.

- W Rosji krążyła legenda, że nawet wylądowaliśmy na moskiewskim lotnisku, ale nie pozwolono nam wysiąść z samolotu i do koncertu nie doszło - opowiadał. 

Zobacz także
  • Ministrowi zdrowia Irlandii zależy na tym, żeby kobiety z Irlandii Północnej miały także dostęp do legalnej aborcji "Potoczył wzrokiem po poczekalni. Na krzesełkach kuliły się trzy kobiety" [fragment książki "Iskra światła" Jodi Picoult]
  • Opryszczka najczęściej pojawia się na ustach Boli, piecze i brzydko wygląda. Opryszczka - jakie są jej przyczyny i jak ją leczyć?
  • Ryszard Petru i Joanna  Scheuring-Wielgus podczas prezentacji nowego projektu politycznego. Nowa partia Ryszarda Petru ma już nazwę. "Nie robimy tego przeciwko komuś, tylko dla dobra opozycji"
Komentarze (2)
Paul McCartney wystąpi w Krakowie. Koncert bitelsa
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    Oceniono 1 raz 1

    Krakow ma dobra opinie na wyspie nie wiem co im tam sie podoba ale sie podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy