Sportcast: Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji. Czy okaże się polskim Zlatko Daliciem?

Jerzy Brzęczek nowym trenerem reprezentacji Polski - to najciekawsza informacja czwartku. Piłkarze, którzy jeszcze na mundialu w Rosji są w grze, do soboty będą odpoczywać.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek ogłosił, że kadrę po Adamie Nawałce przejmie Jerzy Brzęczek. 47-letni szkoleniowiec przez ostatni rok pracował w Wiśle Płock, z którą do samego końca walczył o europejskie puchary.

Czy srebrny medalista igrzysk olimpijskich z Barcelony okaże się polskim Zlatko Daliciem? O tym między innymi usłyszycie w najnowszym Sportcaście.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Kto jest nowym trenerem reprezentacji Polski? Jerzy Brzęczek trenerem reprezentacji w piłce nożnej. Sportcast
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    Oceniono 2 razy 0

    Były członek ochrony Osamy bin Ladena, mieszkający od wielu lat w Niemczech, został w piątek rano wydalony przez niemieckie władze i przekazany krajowi swego pochodzenia – Tunezji. Stało się tak, pomimo iż w czwartek sąd w Gelsenkirchen nie zezwolił na jego deportację, ponieważ uznano, że mężczyźnie mogą grozić w ojczyźnie tortury.

    Wreszcie wladza wykonawcza przypomina trzeciemu jej elementowi iz sa jedynie wladza uslugodawcza wobec suwerena, a ich wyroki maja znaczenie trzeciorzedne wobec pierwszorzednej zgodnie z nazwa tej wladzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX