Powrót do szkoły - radosny czy bolesny? Prawda o polskiej edukacji w podcastach TOK FM

Agencja Gazeta

Jakiej szkoły chcemy dla naszych dzieci? Co możemy zrobić, żeby była lepsza? I jak przygotować dzieci do szkolnego życia? W naszych audycjach odpowiadamy na wiele pytań, które zadają sobie rodzice.

Po wakacyjnej przerwie uczniowie wrócili do szkolnych ławek. To dobra okazja, żeby zastanowić się, czy czas, który w nich spędzą, będzie dobrze wykorzystany.

Cały czas toczy się dyskusja o tym, jaka ma być polska szkoła. Warto wziąć w niej udział, zwłaszcza, kiedy jest się rodzicem.

W TOK FM regularnie poruszamy temat edukacji. Zastanawiamy się, czy uczniom przedstawia się bogatą wiedzę o świecie, czy są sprawiedliwie traktowani, czy nauczyciele potrafią rozwinąć ich potencjał, zamiast go tłamsić.

Wszystkim nam zależy, żeby z naszych szkół wychodzili absolwenci, którzy będą potrafili świetnie odnaleźć się we współczesnym świecie i będą gotowi podjąć wyzwania, które przed nimi stawia. Czy tak faktycznie będzie?

Warto trzymać rękę na pulsie - polecamy nasze audycje na temat edukacji!

Zobacz także
  • Spotkanie żołnierzy Wehrmachtu i Armii Czerwonej 20 września 1939 roku, na wschód od Brześcia Agresja ZSRR na Polskę 17 września 1939. Czy Polska była przygotowana na sowiecką inwazję?
  • Kora Jackowska w 1992 roku Kora spędziła w domu dziecka pięć lat. "Prowadziły go zakonnice, były dla nas w patologiczny sposób okrutne"
  • Air Show 2018 w Radomiu. Pokazy akrobacji i sprzętu [ZOBACZ ZDJĘCIA]

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy