Powrót do szkoły - radosny czy bolesny? Prawda o polskiej edukacji w podcastach TOK FM

Agencja Gazeta

Jakiej szkoły chcemy dla naszych dzieci? Co możemy zrobić, żeby była lepsza? I jak przygotować dzieci do szkolnego życia? W naszych audycjach odpowiadamy na wiele pytań, które zadają sobie rodzice.

Po wakacyjnej przerwie uczniowie wrócili do szkolnych ławek. To dobra okazja, żeby zastanowić się, czy czas, który w nich spędzą, będzie dobrze wykorzystany.

Cały czas toczy się dyskusja o tym, jaka ma być polska szkoła. Warto wziąć w niej udział, zwłaszcza, kiedy jest się rodzicem.

W TOK FM regularnie poruszamy temat edukacji. Zastanawiamy się, czy uczniom przedstawia się bogatą wiedzę o świecie, czy są sprawiedliwie traktowani, czy nauczyciele potrafią rozwinąć ich potencjał, zamiast go tłamsić.

Wszystkim nam zależy, żeby z naszych szkół wychodzili absolwenci, którzy będą potrafili świetnie odnaleźć się we współczesnym świecie i będą gotowi podjąć wyzwania, które przed nimi stawia. Czy tak faktycznie będzie?

Warto trzymać rękę na pulsie - polecamy nasze audycje na temat edukacji!

Zobacz także
  • Smartfon CAT S60 "Telefon Św. Mikołaja". Konkurs na antenie Radia TOK FM
  • Minister sprawiedliwości w rządzie PiS Zbigniew Ziobro i minister koordynator służb Mariusz Kamiński podczas posiedzenia gabinetu. Warszawa, 26 czerwca 2018 Wroński o skutkach zatrzymania Kwaśniaka: Urzędnik nie będzie czuć się pewnie wykonując uczciwie swoje obowiązki
  • Opłatek Wigilia wolna od pracy? Nowy projekt jest już w Sejmie

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy