Komentarze (462)
"Związki homoseksualne są szyderstwem z Boga". Abp Jędraszewski wzywa do walki o godność
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • caards

  Oceniono 9 razy 7

  Jakiej orientacji seksualnej był Jezus?

 • Oceniono 11 razy 7

  Jeśli związki homoseksualne są szyderstwem Boga, to kościół szydzić że swojego Boga od ponad 2000 lat. Niech kościół zniesie celibat, i przestanie sam szydzić z Boga. Niech sami rdzenia się z kobietami i niech płoną dzieci. Niech udowodni ą wszystkim, że sami nie są homoseksualistami, oraz pedofilami.

 • fandutkiewicza

  Oceniono 12 razy 6

  Jakim, kutwa, bożym zamysłem? Nie ma czegoś takiego. Nie ma żadnego boga, gołębia, niepokalanego poczęcia i podobnych bajek. Ludzie, pobudka. Dajecie się nabrać na głodne kawałki sprzedawane przez leniwych gości, którzy z tego zrobili biznes życia. To jest dopiero piramida finansowa. Takie historyjki to były dobre zanim coś wiedzieliśmy. Wtedy przy zaćmieniu słońca szaman mówił, pambuk się gniewa, ale dzisiaj ?

 • Oceniono 5 razy 5

  O czyja godność purpurat nawołuje ? My Polacy wiemy już ,że kościół w Ewangelii nie widzi godności dla wiernych . Kościół kieruje się tylko zyskiem finansowym . Bo przecież Watykan to potęga finansowa zbudowana na okradaniu i naciąganiu durnych zastraszonych piekłem wiernych . Państwo kościelne ocieka krwią zdobywcy .

 • krzywelustro

  Oceniono 9 razy 5

  Ja tylko przypominam, że w czasach, kiedy abp Pedź szydził z Boga, uprawiając z poznańskimi klerykami swój ulubiony sport, jednym z "wielkich milczących" był ówczesny poznański biskup pomocniczy, dzisiejszy złotousty gromowładny metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski, wiceszef polskiego episkopatu.

 • jowita771

  Oceniono 5 razy 5

  Niech pan łaskawie zauważy, panie Jędraszewski, że homoseksualistów stworzył Bóg, tak jak i pana. To przy założeniu, że wierzymy w Boga, ale pan chyba wierzy.

 • Piotr

  Oceniono 5 razy 5

  Jak widać, polski Kościół Katolicki postrzega człowieka i związki, które tworzy, głównie przez pryzmat seksu, ma obsesję na tym punkckie. Miłość, która jest podstawą prawdziwego związku (hetero lub homo), hierarchów nie interesuje. A gdzie w tym wszystkim godność i wolność człowieka, prawo do decydowania o własnym życiu? Osoba homoseksualna, którą ponoć stworzył Bóg, ma żyć w przeświadczeniu, że jest kimś gorszym albo iść do seminarium? To jest chore i nic dziwnego, że coraz więcej ludzi odchodzi z kościoła.

 • Claudia Moss

  Oceniono 5 razy 5

  i mówi to samotny dziad w sukience, zasłaniając się przykładem Jezusa , który zżył się z grupą 12 chłopa i prostytutką?! Stary! to bardziej gay być nie może!

 • Oceniono 5 razy 5

  jeśli miłość pochodzi od Boga, to miłość homoseksualna pochodzi od kogo ? Szatan daje miłość ? cos to dziwne...

 • marymania

  Oceniono 17 razy 5

  Za to klechy pedofile są częścią boskiego planu i są największym osiągnięciem kościółka.

 • bonleon

  Oceniono 5 razy 5

  Nie sądzicie byście nie byli sądzeni ...

 • siekier35

  Oceniono 9 razy 5

  przygarniał kocioł garnkowi
  i w seminarium nic jędraszewski?
  heh

 • irena wojtas

  Oceniono 7 razy 5

  Najpierw zróbcie porządek w swoich zakłamanych "grzesznych" szeregach. Potem oceniajcie innych.

 • ciesiol

  Oceniono 13 razy 5

  co za ch... zlamany w sukience, szambo, klaka, kibel ... Polska to dziki i prymitywny kraj ...

 • berig123

  Oceniono 17 razy 5

  Jędraszewski Ty jesteś szydrestwem natury! Twierdzisz, że homoseksualizm nie jest zamysłem Boga, którego Jędraszewski, którego? Znamy innych? Według was to Bóg stworzył człowieka więc, geniuszu?

 • marudna.maruda

  Oceniono 17 razy 5

  A jak się w tej katolickiej godności plasują związki pedofilskie? Temat równie ciekawy, ale jakoś omijany w odezwach księży dobrodziejów....
  A związki homoseksualne to chyba nie aż taka kpina z Boga, skoro wiele z nich tworzy się w seminariach...

 • Oceniono 4 razy 4

  Radość wielką zapanowała gdy ten wyznawca czasów minionej epoki opuścił Łódź.

 • Oceniono 4 razy 4

  Radość wielką zapanowała gdy ten smutny wyznawca czasów minionej epoki opuścił Łódź.

 • Oceniono 4 razy 4

  Niespotykana pogarda dla ludzi. To jest chyba znak firmowy funkcjonariuszy kościoła katolickiego. Czas odesłać go i jego pracowników na śmietnik historii. Tam jest ich miejsce.

 • lucek10

  Oceniono 10 razy 4

  Panie Jędraszewski, trzymając się pana wywodu warto zauważyć, że najbardziej drwią z boga pana koledzy z korporacji z centrala w Watykanie i oddziałami w każdej pipidówie.. Oni najgłośniej i najjaskrawiej manifestują swoją wiarę. Nie przeszkadza to im gzić się na prawo i lewo z kobietami i mężczyznami. Ludzie niewierzący i agnostycy nie kpią nigdy z boga, bo albo dla nich on nie istnieje albo jest jakąś bliżej nieokreśloną siłą. Jak można kpić z czegoś, czego nie ma? Zajmij się więc pan problemami swojej korporacji i odczep od ludzi wolnych.

 • gadolinn

  Oceniono 10 razy 4

  "Abp Jędraszewski wzywa do walki o godność"

  Ten pajac w zoltej czapce wie cos o godnosci?

 • student_zebrak

  Oceniono 4 razy 4

  a wypada biskupom, klerykom, ksiezom, braciom i siostrom zakonnym szydzic z szefa?

 • dmbdmb

  Oceniono 8 razy 4

  Wiele związków heteroseksualnych też jest szyderstwem z tzw. Boga.

 • Piotr Ruwinski

  Oceniono 4 razy 4

  Staruchy kościelna wywołują co jest dobre a co złe. A sami stoją na czele tej karol mafii pedofilii i pederastow. Kolejny pedofilii skandal w kościele w Pensylwanii pokazał jak te zboczenie klejów są zamiatane pod dywan przez takich hierarchów jak ten. Arcybiskup. Niech oni lepiej zrobią porządki w swojej organizacji zamiast pouczać innych.

 • kotprezesa

  Oceniono 8 razy 4

  A co z pedofilią?
  Czy pedofil może być księdzem i biskupem?
  Bo, że pederasta może to wiemy.

 • teckel

  Oceniono 8 razy 4

  Jedyna oznaka inteligencji pana Jędraszewskiego to okulary. Poza tą cechą nie jest zbyt mądry.

 • bzykk

  Oceniono 10 razy 4

  Może szanowny księże ARCYbiskupie najpierw zrobić porządek u siebie we firmie!!!???
  Pusty śmiech mnie ogarnia na takie słowa gdy porównam je do poczynań kolegi -księdza który siedzi w pierdlu za molestowanie 14 latki, innego który się nawet nie kryje z tym, że "gosposia" to nie tylko gosposia!

 • Jozef Lewin

  Oceniono 3 razy 3

  Jędruś kpi z Boga !!! Wszystkich stworzył pan Bóg wg własnego upodobania i nakazał Rozmnażanie!!! A co robi katolicki kler??? Poerdoli małe dzieci każdej plci

 • gblo

  Oceniono 7 razy 3

  Kim był Wesołowski, pedofil, który uniknął sądu i schował za spiżową bramą? Kim jest Paetz , następny amator chłopców i wielu innych katabasów gwałcących, molestujących, wymuszajacych opłaty nawet za pierdniecie. Dostojniku kościelny z tej podłej organizacji zastanów się i zrób porządek w swoim otoczeniu. Przyjdzie czas , że zapłacicie za wszystko

 • Oceniono 3 razy 3

  o co mu właściwie chodzi? aby sprawić przykrość homoseksualistom? oni do kościoła nie chodzą. jemu chodziło aby w społeczeństwie umocnić niechęć do wszelkiego rodzaju inności. jednorodna masa jest potrzebna... jak przyjdzie pora, powie że "na wojnie giną jedynie mężowie innych kobiet".

 • kotprezesa

  Oceniono 5 razy 3

  W Kościele trwa walka...
  Frakcja pedofilska zwalcza frakcję pederastów.
  Pedofile wygrywają.

 • Stefan Machura

  Oceniono 3 razy 3

  Ty ch......pie...n...pedofilu a gwalcenia pedofilstwo dzieci to jest moralne zdechni...jeban...klecho

 • wredek123

  Oceniono 11 razy 3

  Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że zgromadzenia religijne są najczęściej homoseksualne?
  Z mojej skromnej obserwacji wynika za rzadko Karmelitanki żyją z Karmelitami, a Benedyktyni z Siostrami od Niepokalanego Poczęcia , czy innymi "dewiantkami" które zostały nie wiem tam którą małżonką Jezusa.
  Siostry zakonne i zakonnicy w zasadzie tez się nie "rozmnażają", a jednak biskupom ani ich słuchaczom to nie przeszkadza! Nie wszyscy z nich są tez ascetami których jedyna przyjemnością w "służbie dobru najwyższemu" jest poranny łyk rosy i źdźbło oschniętej trawy za całodzienny posiłek. Czyż Oni nie potrzebują kontaktu z innym człowiekiem? Czy oni nie posiadają, ani nie potrzebują odrobiny miłości nawet tej platonicznej do innych? Miłości do i od swoich rodziców, rodzeństwa czy po prostu do i od bliźnich? Straszna to dla mnie perspektywa skoro Bóg będący "Miłością" poskąpił im tego daru w stosunku do innych!!
  Może wiec taka przyjemność jak bliskość innego człowieka nie koniecznie w celach rozrodczych jednak nie jest grzechem śmiertelnym?
  Swoją drogą, za swojego ziemskiego życia "Syn Boży" podobno był aseksualny (choć może Maria -Magdalena mogła by twierdzić coś innego), a teraz katolicy zrobili z niego poligamistę!
  Zastanawia mnie również jak to było z tym Chrystusem, skoro poza M-M wszyscy jego uczniowie byli chłopcami ?
  Może jednak Bóg kocha wszystkich ludzi i stworzył ich by mogli żyć z drugim człowiekiem nie ważne czy jest tej samej czy innej płci?

  Może gdyby Bóg chciał nasz wszystkich zrobić "hetero" to nie stworzył by nas i WAS z "dziurą w DU...",a zamiast ust dał by nam "trąbki jak motylki" ?
  Może wiec Wy wszyscy "wszystkowiedzący" i "jedyni sprawiedliwi" zamiast "nauczać" nas czego chce Bóg i Chrystus (co dla mnie jest wypowiadaniem się w jego imieniu ...równaniem się z Nim... wiec BLUŹNIERSTWEM!!! ) zaczniecie iść "droga Syna Bożego" i SŁUŻYĆ wszystkim "Bożym Dzieciom" zamiast je potępiać, szykanować i MANIPULOWAC nimi w "JEGO IMIENIU"!!??
  Ale NIE!!!! To nie jest Waszym celem... Waszym celem jest władza nad grupką "ciemniaków" z którymi możecie DZIELIĆ LUDZI i rządzić Waszym PIEKŁEM NA ZIEMI!!!
  Czy Waszym "ojcem" nie jest raczej "zły Szatan" niż "dobry Bóg" ??
  Wiele jeszcze mam pytań. Im więcej ich jednak sobie zadaje, tym bardziej "książęta kościoła" i ich "służebnicy" Was nienawidzę!! A nie tego chce !
  Moim marzeniem jest żyć w pokoju... w pokoju z Bogiem, z innym ludźmi i z samym sobą. Jeśli jednak Wasza czy inna sekta w imieniu Boga chce wojny z tymi dla których głoszona przez Was prawda jest OBŁUDĄ, będę z wami walczył od ostatniego tchu w MOIM WŁASNYM IMIENIU !! Nawet gdybym miał polec samotnie jak wielu, tez Waszych "męczenników".

  Podpisano
  mąż, ojciec, dziecko boże i HOMO sapiens w jednaj osobie

 • iwano10

  Oceniono 9 razy 3

  A pedofilia tak ulubiona przez pana kolegów nie jest szyderstwem z Boga ale zbrodnią ale o tym w KK się nie mówi?

 • y0rg

  Oceniono 5 razy 3

  Hipokryci. Księża to grupa zawodowa gloryfikująca wszelkie odchyły od normy które ogół społeczeństwa przyjął za standard. Co drugi ksiądz jest aktywnym lub zetknął się z czynami homoseksualnymi od swojego kolegi. Do tego doliczyć można pedofilię i mamy pełen obraz tych którzy śmią pouczać i prawić morały. To jest szczyt bezczelności i pychy kleru.

 • rita.1

  Oceniono 5 razy 3

  Biskupie Jędraszewski. To polski kościół katolicki jest szyderstwem z boga.

 • dzaga41

  Oceniono 5 razy 3

  Szyderstwem z Boga jesteście wy klechy, zakłamane do cna.

 • Sie Masz

  Oceniono 3 razy 3

  Zajebistego Staffa ma ten ziomek.+30 do magii.

 • Jan Kos

  Oceniono 5 razy 3

  Szyderstwem z Boga jest to co robi kler.

 • franekzjanek

  Oceniono 5 razy 3

  .
  A klesza pedofila czym jest zboku jeden .... tylko nie mów że Bożą łaską
  .

 • krzycho-60

  Oceniono 5 razy 3

  Pensylwania! Przyganiał kocioł garnkowi.

 • iguassu

  Oceniono 3 razy 3

  Szyderstwem z Boga jest wasza pedofilia, zachłanność i hipokryzja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX