Andrzej Rozenek: Dość już tego picu. Za chwilę Patryk Jaki obieca, że Warszawa zdobędzie dostęp do Bałtyku

- Jeden rozdaje kiełbaski, drugi jabłka. Dla Warszawy nic z tego nie wynika - komentuje swoich rywali Andrzej Rozenek, kandydat SLD w wyborach na prezydenta Warszawy.

Coraz bardziej zacięta staje się walka o głosy przed jesiennymi wyborami na prezydenta Warszawy. Z najnowszego sondażu dla "Faktów" TVN i TVN24 wynika, że w pierwszej turze wyborów w Warszawie - 37 proc. głosów zdobyłby w Rafał Trzaskowski z PO. Jego największy konkurent Patryk Jaki ze Zjednoczonej Prawicy mógłby liczyć na 33 proc. głosów.

Czy warszawiacy są szczęśliwi?

Trzecie miejsce w sondażu zajął kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Andrzej Rozenek. Przedstawiciel Lewicy przyznał w TOK FM, że jest zadowolony. Mimo że poparcie dla niego wynosi 4 procent.

- Nawet nie rozpoczęliśmy jeszcze kampanii, a już znalazłem się na trzecim miejscu. Zdaję sobie sprawę, że mój wynik jest sporo słabszy od dwóch pierwszych. Jednak wierzę, że kiedy przedstawimy swój program, słupki pójdą w górę - powiedział w rozmowie z TOK FM Andrzej Rozenek, który chce być alternatywą dla dwóch popularnych kandydatów. - Jeden rozdaje kiełbaski, drugi jabłka. Dla Warszawy nic z tego nie wynika - komentuje Rozenek. 

- Dosyć już tego picu, który sprzedają wszyscy kandydaci. Jeszcze chwilę potrwa ta kampania i Patryk Jaki nam obieca, że Warszawa zdobędzie dostęp do Bałtyku - mówi dalej Andrzej Rozenek. I dodaje, że trzeba zapytać warszawiaków o to, czy są szczęśliwi, dobrze się im tu żyje i czy jest to miasto, w którym wszystko jest zorganizowane najlepiej, jak się da. Według Rozenka - nie.

Wśród palących problemów stolicy wymienia m.in. komunikację, bezpieczeństwo i dostępność miasta dla osób starszych i z niepełnosprawnościami.

Grill z Jakim: Czy życzy sobie pani kiełbaskę?

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (128)
"Dosyć już tego picu" mówi Andrzej Rozenek o Jakim
Zaloguj się
 • mikwa

  Oceniono 32 razy 14

  Czy Warszawiacy poszaleli ? Ludzie ! Nieważne są "programy" i obietnice (ja mogę obiecać 5 linii metra, 1000+ dla każdego, mieszkania po 25000 zł itp itd) !! Przecież wystarczy pojąć, że Jaki to wice-Ziobro, współautor demolki sądownictwa, posłuszny wykonawca woli Kaczyńskiego, jak inni z otoczenia prezia. Opamiętajcie się !! Może Trzaskowski nie jest ideałem, ale lepszy diabeł z rogami i kopytami niż Jaki(kolwiek) PiS-owiec !!

 • iwonazetka

  Oceniono 18 razy 12

  Dostęp do Bałtyku? No problema... Przecież PiS już robiło do tego przymiarki, planując powiększenie Warszawy.

 • franek_baltazar

  Oceniono 23 razy 11

  Jak to mówił Nikodem Dyzma PUCU NIGDY NIE ZASZKODZI. Te słowa wziął sobie do serca mentalnościowy dres JAKI.

 • Emma Borowiec

  Oceniono 23 razy 11

  A obieca, obieca. Podobnie jak zburzenie Pałacu Kultury i ustawienie tam Giewontu, żeby warszawiacy również do gór mieli blizej.

 • agulaga2

  Oceniono 12 razy 10

  Czy Cygan ma badania sanepidu niezbędne do publicznego żywienia - rozdawania jabłek?

 • mistermadmat

  Oceniono 16 razy 10

  patryś jabłuszka to sobie wsadż w dudę ....

 • normalny1977

  Oceniono 15 razy 9

  Co jak co, ale Warszawa komunikacyjnie to nie ma problemów. Dwie linie metra, pociąg na Lotnisko obwodnica prawie skończona co oni chcą. Nie wiem jak z kosztami, ale karta miejsa na 3 miech kosztuje koło 400 zł co nie jest drogo. Nie wiem też jak działa kolej podmiejska. Moim zdaniem problemy warszawy to żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw szvzególnie w centrum i na nowych osiedlach. Realny problem. Drugi to samochody w stolicy i brak miejsc parkingowych. Trzeci to hałas. Oraz brak przestrzeni publicznej. Realny problem. A nie komunikacja.

 • pastorcico

  Oceniono 11 razy 7

  Do Bałtyku? Cienko. Wolę do Morza Śródziemnego, tam cieplejsza woda. No i jakaś linia metra, nie będę się tłuc samolotem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX