Możesz pomóc małym uchodźcom w nauce. Poszukiwane są osoby, które nauczą dzieci mówić po polsku

Grupa "Chlebem i Solą" organizuje korepetycje dla dzieci m.in. z Syrii, Pakistanu i Gruzji. Poszukiwane są osoby, które pomogą w odrabianiu lekcji.

Osoby zaangażowane w projekt "Chlebem i Solą" wspierają w nauce 49 dzieci , m.in. z  z Tadżykistanu, Syrii, Czeczenii, Pakistanu, Ukrainy, Iraku, Inguszetii, Gruzji, Kirgistanu, Egiptu, Konga i Tybetu. Mają od 7 do 17 lat. Potrzebują pomocy m.in. w nauce języka polskiego. Wszystkie dzieci mieszkają i uczą się w Warszawie.

Kto może pomóc?

Poszukiwane są osoby cierpliwe, samodzielne i asertywne, które do końca czerwca przyszłego roku poświęcą dwa popołudnia tygodniowo. Doświadczenie w udzielaniu korepetycji mile widziane, ale niekonieczne. Podobnie, jak doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Ze swojej strony ekipa "Chlebem i Solą" gwarantuje spotkania przygotowujące i superwizyjne oraz wsparcie psychologów. Oferuje również finansowanie wyjść integracyjnych.

Zobacz także: Studenci pomagają małym uchodźcom w nauce. Niebawem zabraknie pieniędzy

Organizacja potrzebuje środki finansowe m.in. na dodatkowe zajęcia i wyjścia integracyjne dla dzieci uchodźczych. Datki można wpłacać na stronie: https://pomagam.pl/dzieciuchodzcy.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Możesz pomóc małym uchodźcom w nauce. Poszukiwane są osoby, które nauczą dzieci mówić po polsku
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    0

    Oni wszyscy sa dziecmi, gdyz status ten pozwala sciagnac cala ich brudny islamski cyganski tabor.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX