Komentarze (58)
Ewa Kopacz: Wracacie do czasów, gdy leczyło się pijawkami i do pieca na trzy zdrowaśki wkładało
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • snooka

  Oceniono 14 razy -2

  Na całe szczęście przy leczeniu Państwa Polskiego wyeliminowano stosowanie pijawek z PO.

 • sheyla

  Oceniono 3 razy -3

  Rozumiem, że wszyscy którzy są za utrzymaniem obowiązkowych szczepień sami również systematycznie się szczepią? Jeśli nie to proponuję abyście szybciutko nadrobili zaległości bo niestety szczepienia nie działają przez całe życie tylko (choć i co do tego są powazne wątpliwości) kilka, kilkanście lat. Najlepiej w takim systemie, w jakim szczepione są dzieci w pierwszym roku życia. Będziecie mieli wtedy okazję przekonać się o "cudowności" szczepień.

 • 600ps

  Oceniono 9 razy -3

  Szanowna Pani Kopacz !. Niech sie Pani nie martwi ze tysiace pisSSowskich ciemniaków w Polsce nie bedzie sie szczepic tym lepiej przynajmniej bedzie mniej piSSowskich zwolenników.

 • m c

  Oceniono 11 razy -3

  Poruszcie Państwo kwestię promocji drogich szczepionek wśród lekarzy. Takie działania podejmują firmy farmaceutyczne. Wysyłają przedstawicieli handlowych, którzy uczą lekarzy jak to promować. I I lekarz straszy rodziców, że to co jest w przychodni jest do niczego, a to co jest w aptece, wielokrotnie droższe będzie lepsze.. Tylko w czym?? A lekarz ma później swoją prowizję od sprzedaży szczepionki.

 • Robert Węgier

  Oceniono 6 razy -4

  napędzanie biznesu farmaceutycznego i nic poza tym,człowiek jest tu najmniej ważny,liczy się kasa

 • Jarosław Wenda

  Oceniono 6 razy -4

  Proszę jakie oszustwo zaznaczyłem iż nie powinno być obowiązku i mojego głosu brak . Ankieta jest z fałszowana .
  Pani Ewo skąd taka zmiana jakość kilka lat temu nie zakupiła Pani szczepionek na grypę . To znaczy że chciała Pani nas zabić wtedy albo miała Pani wiedzę iż szczepionka nie działa i zabija.

 • andrzej1.61

  Oceniono 12 razy -4

  Stanowisko episkopatu - skoro narodzone to może zdychać najlepiej w cierpieniach na chwał bożą..

 • farsizm

  Oceniono 9 razy -7

  Ze szczepionkami powinno być jak z religią. Dzieci powinno się szczepić a gdy skończą 18 lat niech same decydują, już jako dorośli, czy będą chciały wstrzyknąć sobie strzykawką odpowiednio dużą dawkę np. wirusa odry aby ich system odpornościowy uległ i choroba się rozwinęła. Wtedy będzie można powiedzieć, że każdy miał wybór.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX