Komentarze (75)
Żakowski: Przeszło 2,5 miliona rocznie umierało na odrę, zanim upowszechniono szczepienia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aietes

  0

  pierd. ścier. plują. jeśli kiedys zachorujecie podczas epidemii, spala wasze zwloki lub posypia wapnem gaszonym, tłuki.

 • elzbieta tarnawa

  Oceniono 8 razy 0

  wszyscy chorowaliśmy na odrę w dzieciństwie, skąd "mądry"wziął te ilości śmiertelne.

 • Gar Gur

  Oceniono 8 razy 0

  Ja rządam szczepienia przeciw Pis!!

 • zastepcakierownika

  Oceniono 8 razy 0

  co jest gorsze koniunkturalne kokietowanie antyszczepionkowców? przez PIS
  czy RAŚ przez PO?

  odpowiedź chyba oczywista.

  shut up lemingi

 • Oceniono 10 razy 0

  Niestety, jakość komentarzy poniżej pokazuje tylko stopien zidiocenia społeczeństwa w Polsce. Im bardziej debilny pomysł tym zyskuje szerokie rzesze zwolenników. Pokazuje to dobitnie jakość kształcenia naszych szkół. Nie dziwne, że w rankingach nauczania zajmujemy ostatnie miejsce a nasz naród jest postrzegany jako 40mln zbiorowisko kretynów, którzy jedynie co potrafią to zbudować kościół i parafię. Szkoły wypuszczają analfabetów umysłowych wierzących w aniołki i cuda. PO PROSTU - POLSKA TO ZAPYZIAŁY KRAJ NA ZADUPIU CYWILIZACJI zamieszkały przez totalnych MATOŁÓW Z WIELKIM EGO. TAKA PRAWDA.

 • magdawalk

  Oceniono 1 raz -1

  Polacy tacy są - im większy przymus i represja, tym większy opór.
  Czy nie lepiej zrezygnować z rtęci w szczepionkach?

 • gandalph

  Oceniono 3 razy -1

  Jakaś głupia pipa napisała:
  "Bardzo Pana cenię, ale proszę nie wyzwać od idiotek matki, które albo stracil dzieci albo maja codzienność nie do pozazdroszczenia z chorym dzieckiem, proszę nie ubliżać ludziom, którzy stanęli w ich obronie",
  A ja na to:
  A ja będę ubliżać, bo uważam takie osoby za ostatnie wywłoki. Przyczyna jest prosta. Państwo, prawo, demokracja, inna sracja, dekalog, prawa człowieka itp. to są - z punktu widzenia mikrobów chorobotwórczych bzdety bez znaczenia. Zachowanie się bakterii podlega prawom przyrody, od których NIE MA APELACJI, wyrok zapada szybko, w jednej instancji: "zaszczepił się" = "ma szansę przeżyć"; "nie zaszczepił się" = "do piachu", w krótkich abcugach. Dalej, wiadomo, że im wyższe wyszczepienie społeczeństwa, tym mniejsza szansa zachorowania dla tych, których z różnych powodów zaszczepić nie można. Ale jeżeli wyszczepienie spada poniżej ok. 95%, drastycznie rosną szanse wybuchu epidemii. Owszem, tak w przypadku szczepień, jak i KAŻDEJ innej ingerencji medycznej istnieje pewne ryzyko. I oto pewna kategoria ludzi uważa, że nie będą ryzykować szczepień. Ale to oznacza zwiększanie ryzyka dla nich samych i wszystkich innych, że zachorują, a poza tym można to traktować jak chęć jazdy pociągiem bez biletu. "Po co ja mam ryzykować, niech ryzykują inni, ja też skorzystam". Taka postawa to jest właśnie sqrwysyństwo, ale ludzi, którzy tak postępują nazywam MORALNYMI QRWAMI I WYWŁOKAMI.

 • Hannes Kvartz

  Oceniono 3 razy -1

  Pisowskie trolle pod wodzą (ponoć Polaka) Schaeffernaeckera w akcji!

 • lromanow

  Oceniono 5 razy -1

  ---- Postulaty projektu ustawy: 1) by dzieci były obowiązkowo badane przez pediatrę przed zaszczepieniem i by czytano rodzicom ulotkę o możliwych efektach ubocznych środka; 2) by można było złożyć skutecznie zawiadomienie o zaistnieniu stanu zagrożenia po zaszczepieniu i by istniał fundusz wspierający tych, u których takie stany potwierdzono i dziecko poniosło szkodę na zdrowiu; 3) by zracjonalizowano kalendarz szczepień w oparciu o badania i doświadczenia innych krajów europejskich (np. Skandynawia). No, toż to prawdziwe oszołomstwo.... Lepiej by było tak jak dotąd: nie ma obowiązku żadnych badań przez zaszczepieniem, rodzice nie mają pojęcia o potencjalnych efektach ubocznych, złożenie zawiadomienia o zagrożenia zdrowia lub życia jest bagatelizowane; rodzice dzieci, które dostały np. encefalopatii - jednego z możliwych i wymienianych na ulotkach wybranych szczepionek efektów ubocznym, rehabilitują, uczą i żywią dzieci za własne pieniądze.

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 4 razy -2

  subtelny żart Sławomira Mrożka, z innej już planety (z pamięci)
  Czy mogę usiąść panu na głowie?
  Nie.
  A prawa człowieka!

 • kam.in

  Oceniono 15 razy -3

  Bardzo Pana cenię, ale proszę nie wyzwać od idiotek matki, które albo stracil dzieci albo maja codzienność nie do pozazdroszczenia z chorym dzieckiem, proszę nie ubliżać ludziom, którzy stanęli w ich obronie. Po pierwsze to nie jest pomysl PiS, tylko presja obywateli i skutek demonstracji, ktore się odbyły i nieustępliwości ofiar, oraz matek przyszlych ofiar, a przede wszystkim zatrważających, DOWIDZIONYCH tragicznych skutków szczepień. Nikt nie jest radykalnym przeciwnikiem szczepionek. Chodzi o tryb ich dawkowania a przede wszystkim o rzetelne, obiektywne badania nad ich składem. Badanie nie mają być robione przez producenta, ale przez niezależną komórkę badwaczą. Nie chcemy szczepionek dla polskich dziecie z amerykańskich koncernów big farmy. Czy ktoś z PO poznał dogłębnie problem? Czy za podstawy do osądów bierzecie tylko treści czasopism medycznych finansowanych przez wielkie koncerny farmaceutyczne? Dlaczego nie dowiadujecie się co ma to powiedzenia alternatywna część i czy przypadkiem nie ma w tym ziarna prawdy? Jesteście zaślepieni poglądem, że wszystko co sygnowane jest antyglobalnym żródłem jest teorią spiskową. Nie zastanawia was, tak przy okazji, ze zamiast upadać, te teorie nie dość, że są coraz bliżej naszych drzwi to coraz więcej ludzi przygląda się im uważniej, MAJĄC NIEZWYKLE ROZSZERZONY DOSTĘP DO WIEDZY???

 • jarek.jam

  Oceniono 7 razy -3

  nieprawdopodobny sposob opisywania ludzi, zero szacunku, zenada

 • baaag

  Oceniono 6 razy -4

  Ale może antyszczepionkowcy domagają się po prostu dopuszczenia zasady doboru naturalnego wśród swoich dzieci?

 • pysio62

  Oceniono 8 razy -4

  Nieszczescie Polski i Polakow zaczelo sie od tego, ze "inteligentni inaczej" zaglosowali na wrogow Polski i Polakow, Kaczynskiego i PIS-owcow i teraz przyjdzie nam ponosic wszelkiego rodzaju konsekwencje tego szalenstwa.

 • c.t.k

  Oceniono 8 razy -4

  Będzie kolejny podział Polaków: na szczepionych , tych nie szczepionych. i tych którzy mają ch... zamiast głowy

 • mer-llink

  Oceniono 12 razy -4

  PiS popiera wszelką ciemnotę. Także antyszczepionkową. I pan Żakowski słusznie się oburza na nawałnicę głupoty sterowana przez PiS.
  Ale któż to przyczynił sie powaznie do przejęcia władzy przez PiS?
  Ano pan ŻAkowski JAcek.
  DObrze pamietmay jak przed wyborawmi pan Żakowski AJcek gościł na wszystkich antenach i łamach zprzekazem:
  teraz trzeba do włądzy dopuścic PiS
  bo oni maj.a świetne i rzetelne serca skierowane na dobro Polski
  bo oni maja uczciwych i prawych ludzi, którzy Polskę nic tylko nam upiększą.
  bo w ogóle PiS to jutrzenka, alternatywa i alleluja!!!
  NO przeciez tak pan Żakowski JAcek piał przed wyborami.
  (A wtórował mu drugi goguś: Meller MArcin.)
  Jeśli więc mamy teraz wysyp głupoty, to za przycyzną pana Zakowskiego......

 • sunzi15

  Oceniono 11 razy -5

  Tu nie chodzi PiSowi i Kosciolowi o szczepienia,
  tylko o odwrocenie uwagi od degeneracji Kosciola i kleru,
  niszczenia i grabiezy Rzeczypospolitej, ZAMACHU STANU,
  podporzadkowania sobie sadownictwa
  i dopinania kato-nazistowskiej DYKTATURY,
  a poza tym jest to rzucenie kosci niezgody
  dla antagonizowania spoleczenstwa i oslabiania opozycji
  wobec kato-nazistowskiego ZAMACHU STANU !!!

  I tak urzadzili sobie z Parlamentu narzedzie przestepczej dzialalnosci,
  a z opozycja, Konstytucja i losem narodu sie nie licza.
  Brakuje tam tylko konia jako senatora.
  W ciagu nocy uchwala sobie cokolwiek, a Duda podpisze.
  Moze to byc zniesienie obowiazku szczepien, zakazu jazdy po pijaku,
  stosowania przemocy wobec kobiet, dzieci i opozycji itp.
  Potem i tak wezma wszystkich za "zdradzieckie mordy"
  i wymusza co im sie zywnie spodoba,
  a aparat przemocy i represji wszysto wyegzekwuje.

  Nie dajmy sie wpuszczac w maliny ani na siebie napuszczac.

  Bronmy Rzeczypospolitej, naszych praw i wolnosci,
  niezawislosci sadownictwa,
  majatku narodowego, naszego dorobku,
  naszego miejsca w cywilizowanym swiecie!!!

 • Jarosław Wenda

  Oceniono 13 razy -7

  Panie Żakowski inwektywy niech Pan zachowa dla siebie . W ogóle nie rozumie Pan tematu . Proszę się w niego trochę zagłębić i zobaczyć o co walczą anty- szczepionkowcy . Nazwa ta jest zupełnie błędna bo nikt nie ,mówi aby nie szczepić dzieci . Chodzi o to aby dzieci nie szczepić zaraz po porodzie tylko w jakimś odstępie czasowym . Chodzi także o to aby lekarze mówili przy szczepieniach o dobrodziejstwach szczepionek jak i o możliwych powikłaniach . Niech Pan sam pójdzie do przychodni i poprosi aby dali Panu skład szczepionki . Ciekawy jestem co Pan dostanie i czego Pan się dowie . Powiem szczerze ja jej nie dostałem . Ciekawym jest to iż na produktach spożywczych muszą być wyszczególnione alergeny a skład szczepionki nie musi być podany do publicznej wiadomości . Mówi Pan o roku 63 i ile umarło osób na odrę . Proszę porównać czasy choćby rozwój medycyny , kanalizacji środki higieny . Proszę też przeanalizować dane iż odra zaczęła znikać przed podaniem szczepionki te dane są ogólnodostępne . Rozumiem iż trudność jest w tym iż nie są zestawione ale dla tak wykształconego człowieka nie powinien być to problem . Proszę zgłębić temat a potem mówić głupoty . Proszę o zainteresowanie się jak hodowane są wirusy do szczepionek (na płodach ludzkich , na komórkach rakowych ) być może nie ma to znaczenia a być może właśnie wczepia się raka dzieciom . Proszę też poczytać sobie o testach szczepionek w dolinie Kongo gdzie wyginęło prawie całe plemię .Proszę zobaczyć wnioski które poczynili badający . Dlaczego jest brak rzetelnych badań i testów na szczepionkach . Szczepionki nie mają badań klinicznych . Aspiryna ma a szczepionki nie mają . Czy Pan redaktor jest pewien iż to szczepionki wyeliminowały choroby a może standard życia higiena . Oczywiście nie można zaprzeczyć też iż same szczepionki nie pomagają . Brak rzetelnych badań , tajemniczy skład szczepionek . Powiedzenie przez człowieka z GIS iż od 2011 r szczepionki nie mają związku rtęci jest poświadczeniem mówionych głupot przez ludzi tak zwanych anty-szczepionkowcy . Co do tego okresu . Pamiętam do dziś iż lekarz zabraniał dziecku jeść ryb morskich po twierdził iż mają związki rtęci a rtęć wpływa na ośrodki nerwowe u dziecka . Ta sama rtęć podana w (pierwszej dobie) szczepiące już nie byłą taka szkodliwa choć była 50 krotnie wyższym stężeniu . Od redaktora takiego radia spodziewałbym się przeanalizowania sytuacji ,rzetelnego śledztwa zgłębienia tematu .Proszę też pamiętać iż ludzie kiedyś umierali na szkorbut a szczepionki na tą chorobę nie ma . Co będzie jak szkorbut wróci . Proszę też pamiętać iż nie jaka Ewa Kopacz nie zakupiła szczepionek na grypę która miała z dziesiątkować naród Polski i co . Mniej ludzi umarło niż na zwykłą grypę . Proszę sobie poczytać i po oglądać filmy o firmie Du pont(teflon) , Monsanto(Randap) i dobrodziejstwach które te firmy dały światu . To nie są firmy farmaceutyczne ale wiele mówią o podejściu do zwykłego śmiertelnika Gdzie są pieniądze tam nie ma litości nad ludzkością .Biznes nie zna umiaru .
  Rozumiem iż tylko sobie popiszę bo Pan redaktor i tak już wszystko wie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX