Cyfrowa prenumerata Radia TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - aż o 50% taniej!

Radio TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - wygodniej i aż o 50% taniej. Takiej oferty nie było jeszcze nigdy!

                      

>Kliknij i sprawdź prenumeratę cyfrową w dwupaku<

Teraz cyfrową prenumeratę Radia TOK FM możesz wykupić we wspólnym pakiecie z Wyborczą.pl. Zakładasz konto tylko raz i płacisz 50% mniej!

Dlaczego warto zdecydować się na prenumeratę cyfrową w dwupaku?

Subskrypcja oznacza nieograniczony dostęp do wszystkich podcastów TOK FM - bez reklam audio. Zaliczają się do nich wszystkie audycje nadawane na naszej antenie oraz podcasty tematyczne dostępne tylko w Internecie.

Równocześnie otrzymasz nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów "Gazety Wyborczej" (m.in. Wyborcza.pl, Wyborcza.pl/classic, WysokieObcasy.pl i 24 serwisy lokalne) na wielu urządzeniach.

To też magazyny "Wyborczej": Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia i kilkadziesiąt innych ekskluzywnych tekstów tygodniowo dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów! Teksty z wydań papierowych dostaniesz wcześniej niż w kiosku. Przeczytasz też wydania archiwalne.

Wygoda i przydatne funkcjonalności

Prenumerata cyfrowa w dwupaku to wygodne wyszukiwanie tematów i ulubionych audycji TOK FM. Atutem jest też funkcjonalność zapisywania artykułów Wyborcza.pl w schowku do przeczytania później i komentowania ich.

Podcasty TOK FM można zaś układać w rozmaite, wygodne playlisty - Ty wybierasz interesujące Cię tematy, programy, prowadzących i gości. Możesz dostawać spersonalizowane powiadomienia na ich temat. Nie jesteś zależny/zależna od ramówki radia - każdej audycji TOK FM możesz posłuchać, kiedy chcesz.

Jak słuchać podcastów TOK FM? Praktyczny poradnik

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Cyfrowa prenumerata Radia TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie
Zaloguj się
 • 66kropek

  Oceniono 3 razy 3

  Bida panie bida! 6,70 PLN? Ciekawe ile ludzi to wykupiło?

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 5 razy 3

  Wszelkie opłaty za słuchanie radia,podcastów/co to dokładnie znaczy?/ eliminują sporą grupę słuchaczy.Maleje grupa odbiorców,co przekłada się na brak zleceń od reklamadawców.
  Czy Mądre Głowy w Tłok FM tego nie wiedzą?

 • pierogi_z_jagodami

  Oceniono 2 razy 2

  nic wam nie pomogą promocje przy takim kufnianym systemie, zacina się na okrągło, moi znajomi już przestali opłacać abonament, a ja przestanę w styczniu .. i jeszcze jedno - rady o konieczności usuwania ciasteczek wsadźcie sobie pomiędzy bajki, to nie o to chodzi, sprawdziłam, a ciasteczek z waszego powodu nie będę codziennie usuwała, wszystko inne działa bez zarzuty, bye

 • kap_jeden

  0

  radio z konglomeratu tokfm, gazeta.pl i wyborcza.pl jest akurat najlepsze....

 • kasia7565

  0

  Bardzo fajna promocja na przetestowanie Premium TOKU

 • x2468

  Oceniono 2 razy 0

  Wiekszosc brzydzi sie takimi jak ty maly naziolku. Tfu..

 • Leon Noel

  Oceniono 5 razy -1

  Tok-fm słucham od zawsze od 6.00 do 10 z wyjątkiem kiedy prowadzi Kraśko.A wyborczą się brzydzę od kiedy zakapował Michnik Rywina.Żyd kapuje żyda to jest nie dopuszczalne.

 • siwywaldi

  Oceniono 11 razy -3

  Radia TokFM słucham regularnie od piątku rano, czyli pomiędzy 5.30 a 9.00 a do słuchania mam tradycyjne radio, więc żadne "podcasty" nie są mi do niczego potrzebne.

  Podobnie z Wyborcza. Od co najmniej 10 lat mam konto na gazeta_pl, kilka razy wykupywałem prenumeratę, ale PRZESTAŁEM, od momentu, gdy moje niektóre wpisy zaczęto CENZUROWAĆ, tylko dlatego, że nie do końca były zgodne z poglądami Redakcji. Teraz pan Cenzor dołożył jeszcze kilkugodzinny zakaz pisania, więc NA PEWNO nikt mnie już do prenumeraty nie namówi.

  Bo prawda jest brutalna: ja bez Wyborczej i Radia TokFM przeżyję, ale WY, beze mnie i pozostałych czytelników i słuchaczy raczej NIE... :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX