Tusk w Krakowie o Polsce w Unii, wrogiej Rosji, taśmach i emeryturze Dudy. Na Rynku witały go tłumy

Donald Tusk pojawił się w Krakowie, by wziąć udział w konferencji o roli Kościoła w integracji europejskiej. Wybrał się też na Rynek, gdzie czekały na niego tłumy. Były premier skomentował m.in. sprawę ostatnio ujawnionych nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego.
Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Komentarze (34)
Donald Tusk w Krakowie komentował m.in. aferę taśmową i mówił o Polsce w Unii Europejskiej
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 6 razy 2

  Merkel leci wiesza,ki szukaja odpowiedniej garderoby angielskie tabloidy pisza o nim niestety 'polski', cham i prostak, choc trzeba obiektywnie przyznac iz decyzje zapadaja gdzie indziej. Choc z drugiej strony zaden czynny polityk europejski nie poswiecilby premierostwa w zamian za bycie niemieckim przydupasem.

 • rbik53

  Oceniono 10 razy 2

  .
  ….. gdybym był złośliwy.... to ulicę Kaczyńskiego na Żoliborzu nazwał bym ul. Donalda Tuska.

 • marudna.maruda

  Oceniono 14 razy 2

  "Nie musimy wstawać z kolan, bo nigdy na nich nie byliśmy. Musimy tylko umieć podać sobie rękę, wspierać się bez nienawiści."- tu się nie zgodzę. Od podpisania konkordatu pełzniemy na kolanach, najpierw pełzaliśmy przed Watykanem, a ostatnio, ponieważ papież już nie jest nasz własny, czołgamy się przed jedynie słusznym polskim kk. I to czołganie bardzo krajowi szkodzi. A podawanie ręki? Niektórym to trochę strach, bo mogą ugryźć. Pannie poseł za nic w świecie nie podam. Ani prezesowi, bo on w rękę całuje. Fuj....

 • mrpens

  Oceniono 5 razy 1

  Donald Nortstream 2

 • felinecaline

  Oceniono 11 razy 1

  Zapamietajmy te slowa Donalda Tuska - Meza Stanu: "Musimy tylko umieć podać sobie rękę, wspierać się bez nienawiści." Tylko, panie prezesie i wszycy PISowcy - nie ma "opcji"!

 • matts06

  Oceniono 10 razy -2

  Po pierwsze - w telewizji widać było, że tłumów nie było. TVN świetnie starał się dawać takie kadry, by nie było tego widać, ale totalnie tak się zrobić nie da i czasem było widać, że było może ok.1tys osób, więc trudno mówić o tłumach.
  Po drugie, Tusk świetnie znowu rozgrywa PiS, tak jak parę miesięcy temu bodajże z zaproszeniem od Dudy wtedy, wbijał klina między PiS i Dudę, teraz robi to samo puszczając w świat niby tą rozmowę o emeryturze Dudzie i że nie wszyscy w PiS chcą go na prezydenta. Świetny ruch. Wątpię by taki był temat rozmowy, ale smród zostanie i zamieszanie na linii Duda-PiS będzie.
  Po trzecie. Komentowanie nagrań Morawieckiego trochę śmieszne, bo Tusk powinien pamiętać, że to nagrania są z lat, gdzie rządziło nadal PO i Morawiecki wtedy był blisko PO, załatwił kasę dla ludzi z PO, więc tak naprawdę te taśmy uderzają oczywiście w Morawieckiego, ale także cały czas pokazują jak żenującą partią była i ciągle jest PO.
  Po czwarte. Nie wyobrażam sobie żeby świętować 11.11 w marszu z Narodowcami, ale widać pan Tusk ma inne zdanie. Zresztą, konsekwencja. Albo PO twierdzi, że PiS niszczy Polskę, demokrację itd i to jasno powinno wykluczać wspólne świętowanie 11.11, albo będzie maszerować z nimi pod rękę. Zobaczymy co wybiorą.
  Po piąte widzę, że to jakaś debata o Kościele, czyli nic się nie zmienia, PO nadal na kolanach przed klerem.

 • Iren ka

  Oceniono 12 razy -2

  A On tu po co ……. przyjechał namieszać .buntować żeby skłócić społeczeństwo.. nachapał się euro i jeszcze mu mało....Pani Merkel ma już go gdzieś!!!

 • jg-k

  Oceniono 10 razy -2

  No pis-meni macie o czym dumać. Głową a nie stanowiskami, stanowiska dają wszyscy ale czy uzyskują w ten sposób wierność?

 • antymilo92

  Oceniono 7 razy -3

  Szydlo powie, ze to kolejna proba zamachu stanu a prezes Zoliborza zwiekszyl dawke srodkow przeciwbiegunkowych.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX