Komentarze (120)
Czym Jaruzelska różni się od Ogórek? Rozenek musiał się tłumaczyć ze słów nowej radnej o "Tęczowym piątku"
Zaloguj się
 • wadera3

  Oceniono 39 razy 17

  "Czym Jaruzelska różni się od Ogórek?"

  Ma rozum, i nie waha się go używać?

 • marudna.maruda

  Oceniono 37 razy 15

  Kto i w jaki sposób napędza agresję, to wszystkim wiadomo. Dlatego właśnie, pani Moniko, edukacja jest konieczna, bo z tolerancją w naszym pięknym kraju jest fatalnie. I choćby w szkole ze względu na swoją orientację seksualną prześladowany był tylko jeden uczeń, to chyba warto o niego zawalczyć? Samobójstwa nie biorą sie z niczego, a tych wśród nastolatków jakby dużo. Zbyt dużo, a nie powinno być żadnego.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 20 razy 10

  Powiem krótko,27 do 1 tak wyglądałaby Jaruzelska do Ogórkowej...a poza tym o co kopie kruszyc?

 • ociectadeusz

  Oceniono 19 razy 9

  Pytanie jest prowokacyjne i powodowane niechęcią do SLD.
  N.p. p. Ogórek z SLD (partia mało lewicowa, ale na bezrybiu ...) poszła wprost do całowników kościelnej d.... Mało tego - płatników miliardowego haraczu z NASZYCH PIENIĘDZY czarnym okupantom !

 • rejestr_przesuwny

  Oceniono 12 razy 8

  ""robienie fiesty z rzeczy, które dotyczą życia intymnego, przynosi odwrotny skutek i napędza agresję"
  Z tezą pani Moniki możemy się zgadzać lub nie ,ale tworzenie nagonki na osobę którą trudno podejrzewać o homofobię jest nie na miejscu.

 • agnrodis

  Oceniono 11 razy 7

  Trzeba nauczyc sie dobrze sluchac i rozumiec c bylo powiedziane!! Przeciez Jaruzelska wyraznie mowi o fiescie, a nie o nauce. Chodzi o to wychodzenie na ulice, to natretne narzucanie sie ludziom ze swoja innoscia. Ona ma racje, to budzi agresje, tak jak agresje budzi religia i jej obrzadki jezeli sa wciskane na sile. Najlepszy obiad wciskany na sile, spowoduje niestrawnosc. Trzeba bronic praw ludzi LGBT, i tych ktorzy wyznaja jakas religie, ale nie mozemy im pozwalac wpychania sie na silez ich pogladami w sfere publiczna nalezaca do kazdego .... a kazdy jest inny i ma prawo do spokoju.

 • vargur09

  Oceniono 11 razy 7

  Pani Jaruzelska powiedział to co myśli wielu Polaków - im więcej pier**** o LBQVDFGE#$@ tym ludzie mniej będą akceptować osoby odmiennej orientacji seksualnej...w przeciwieństwie do mizerii pani Jaruzelska ma mózg i go używa, gratulacje z przy okazji wyborów do Rady!!

 • 1korektor

  Oceniono 15 razy 7

  Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ja akurat podzielam zdanie pani Moniki.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 21 razy 7

  Redaktorzy ze środowiska postsolidarnościowego dostają tików nerwowych od nazwiska Jaruzelski(ska).
  Przypominam tym kołtunom, że mamy również hołubioną przez nich partię ponoć liberalną, w której od słowa "lewica" większość posłów dostaje czkawki a na widok księdza machinalnie pada na kolana.
  Porównania z Ogórkową uważam jeśli nie za głupie.
  Świadczą nie o Jaruzelskiej ale o krytyku.

  Już do polskiej tradycji przeszło, że o lewicowych polityków najbardziej martwią się ci którzy na nich nie głosują albo nawet otwarcie próbują im szkodzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX