Mikrofon TOK FM - nowa audycja z udziałem Słuchaczy i Słuchaczek. Zapraszamy!

Wystartowała nasza nowa audycja: Mikrofon TOK FM - program, w którym najważniejsi są Słuchacze i Słuchaczki.

Otwieramy antenę dla Słuchaczy. Mikrofon TOK FM to miejsce na Wasze opinie, wrażenia, komentarze, pytania. Nie tylko polityka i bieżące tematy, ale i długofalowe zjawiska, a nawet mody. Codziennie od godziny 20. 

Tworzymy Giełdę Tematów. Które zagadnienia i zjawiska powinny się znaleźć w debacie publicznej? Komu powinniśmy dawać więcej głosu?

Jak zgłaszać swoje propozycje?

Zapraszamy do dyskusji!

Posłuchaj pierwszego odcinka audycji:

A już we wtorek kolejny odcinek. Tym razem o szczepieniach. Z jednej strony latamy w kosmos, rozebraliśmy na czynniki pierwsze ludzkie DNA, a nasi lekarze potrafią przeszczepić twarz. Z drugiej negujemy coś, co nas wszystkich chroni.

W najbliższym odcinku audycji Mikrofon TOK FM poszukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego w XXI wieku są jeszcze ludzie, których trzeba przekonywać do szczepień. Dlaczego są wciąż wśród nas ludzie, którzy bardziej ufają znachorom niż lekarzom i autorytetom i dlaczego w ogóle musimy mówić o odrze, skoro tej choroby nie powinno być wcale.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Mikrofon TOK FM - nowa audycja z udziałem Słuchaczy i Słuchaczek. Zapraszamy!
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    Oceniono 1 raz 1

    Zycie dopisalo ciekawy komentarz do nagonkowej kampani na antuszczepionkowcow, gdyz opublikowano mape wysokiego procentowego wskaznika szczepien ktora pokrywa sie z politycznym poparciem dla PIS. Czyli okazuje sie iz obszary rozprzestrzeniajacej sie gnozy na terytorium Polski nie szczepia swoich dzieci, a tradycyjny pisowski 'ciemnogrod' szczepi dzieci prawie w 100%.
    Https://wiadomosci.wp.pl/podkarpacie-szczepi-sie-czesciej-niz-pomorze-tradycja-wplywa-pozytywnie-6313604927063682a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX