Komentarze (88)
Pensje "dwórek" Glapińskiego do sprawdzenia. Krzysztof Kwiatkowski o kontroli NIK w NBP
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dorsz_pitery

  Oceniono 9 razy 5

  PAPA, PAPPA GLAPPA

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 6 razy 4

  NIEPOKALANIE POCZĘTE PISOWSKIE JEŁOPY DOJĄ POLAKÓW AŻ DUDNI!! TO NA DZIWKI, A TO NA TADKA HANDLARZA STARYMI SAMOCHODAMI LUB INNEGO SUKIENNIKA!KIEDY TE MENDY ZNAJDĄ SIĘ ZA KRATKAMI?

 • do100jnik

  Oceniono 6 razy 4

  od zawsze wiadomo, że kobiety są drogie, tylko dlaczego są one opłacane z moich, tj. publicznych pieniędzy pochodzących z moich podatków

 • alexmac

  Oceniono 7 razy 3

  Aspirujące modelki, które mimo dużej urody nie mogą się przebić poza takie zlecenia, jak reklama rajstop, standardowo zarabiają jako luksusowe prostytutki, bo żeby walczyć o pozycję w modelingu, potrzebują pieniędzy (muszą dobrze wyglądać, bywać tu i tam, itp.). Jeśli wśród ich klientów znajdzie się gość na wysokim stanowisku, taki jak Glapiński (to oczywiście tylko przykład, ja niczego nie sugeruję ;-)), to dziewczyna myśląca perspektywicznie ustawia w odpowiednim miejscu kamerkę, a potem może zrobić zawrotną karierę nawet w najwyższych urzędach państwowych, na stanowiskach teoretycznie wymagających wysokich kwalifikacji w dziedzinie niemającej nic wspólnego z jej wyuczoną, a tym bardziej wykonywaną profesją.

 • asr1

  Oceniono 5 razy 3

  Pyta się dziennikarz tego buca kto płaci za adwokata z którym polazł do prokuratury a on nie wie!!! no chyba jako człowiek kryształowo uczciwy i urzędnik państwowy adwokata nie potrzebuje !!!a jeżeli już to własnej kieszeni z własnej !!!! jeszcze nie słyszałem aby jakikolwiek urzędnik w służbie przesłuchiwany w prokuraturze jako świadek miał adwokata z urzędu w którym pracuje !!! no chyba, że jest podejrzany !!!

 • fctheduck

  Oceniono 4 razy 2

  Jak widać laski z 'personelu pomocniczego' dostają naprawdę niezłą kasę za swoje usługi, chociaż biorąc pod uwagę wygląd ich szefa i potencjalnie innych klientów, czyli jego kolegów nieco im współczuję. Szkoda tylko, że płaci za to publiczną kasą, gdyby płacił im z prywatnej to jego sprawa.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 4 razy 2

  Kompetencji może brakuje tym paniom.
  Ale niektórym knurom, mogą się podobać.
  Ale nie ma to-tamto, to kosztuje niemałe pieniądze!, jak mawiał Ferdek Kiepski

 • tetradrachma

  Oceniono 4 razy 2

  Patrząc na morde glapy to, można dojśc do przekonania, że "dwórki" to bez mała "nałożnice" !?

 • manren

  Oceniono 4 razy 2

  NIK powinien też zbadać, dlaczego prezes NBP jest taki brzydki!

 • dorsz_pitery

  Oceniono 8 razy 2

  GDZIE JEST USTAWA O JANOWŚCI?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

 • swobodan1

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to prawda,że w "GW",TVN i Krytyce Politycznej dochodziło do mobbingu,
  molestowani i gwałtów i cisza sprawę zamieciono pod tzw dywan !!!

 • klm747

  Oceniono 5 razy 1

  jeśli one umieją strzelać z cipy piłeczkami pingpongowymi, to ich zarobki mogą być uzasadnione

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  "dwórki" w "GW", TVN i Krytyce politycznej były gwałcone to jest zgodne ze standardami gazety !!!

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Śmieszno i straszno szef NIK Krzysztof Kwiatkowski to oszust i NIK ma zbadać
  nieprawidłowości w NBP. NIK jest tak wiarygodny jak łże "GW" i pracujące w niej
  przydupasy Żyda Adama Michnika !

 • getz54

  0

  I co dalej ? Czy w razie nieuzasadnionego i niezgodnego z posiadanymi kwalifikacjami wynagrodzenia pan Glapiński odpowie finansowo za swoją decyzję ?
  Te panie wzięły tyle kasy ile im dał, miały prawo. Ale czy dzieliły się tą kasą z szefem, czy on zapłacił od tych pieniędzy podatek ?
  Czy prokuratura z urzędu rozpocznie śledztwo o bezprawne działanie na szkodę firmy polegające na wyprowadzaniu majątku firmy na podstsawione słupy ?
  Czy przy aferze SKOK-ów, zwłaszcza ,,Wołomina,, stosowano ten sam patent wypłacania kasy na postawione słupy i sfałszowane dokumenty ?
  Czy KNF wiedział o wynagrodzeniach dam do towarzystwa pana Glapińskiego ?
  Czy te panie w jakikolwiek sposób reprezentowały Narodowy Bank Polski na zewnątrz, w relacjach z zagranicznymi instytucjami finansowymi BŚ, MFW, Europejskim Bankiem Rozwoju ?
  Czy posiadają stosowne certyfikaty ABW, na dostęp do materiałów niejawnych będących tajemnicą państwową ?
  Czy te panie zostały sprawdzone przez stosowne słuzby czy nie są powiązane z GRU, KGB, czy
  nie zostały podstawione Glapińskiemu przez Macierewicza ?
  Czy kiedykolwiek poznamy odpowiedzi na tak postawione pytania ?

 • euphoria12

  0

  to nie dwórki tylko zdziry, nie bójmy się nazywać prostytucji w instytucjach finansowych za nasze pieniadze

 • Mar Rian

  Oceniono 2 razy 0

  To ile ten staruszek zarabia wie ktoś? Czy to jest niezliczona ilosć pieniedzy?

 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 0

  Bo w Polsce MA panowac zasada iz na panswowym to nedza dzidostwo, a pansto nie ma prawa dobrze rzadzic w swoich dobrach. moze ta nagonka z powodu calkiem niezlych wynikow NBP i duzych zakupach zlota. Apropos zlota warto przypomniec iz panstwo nie moze kupic zlota w KGHM, gdyz to zloto nie jest zlotem jedynie w sensie chemicznym zeby stalo sie zlotem w sensie zlota trzeba odpalic polowe tego zlota paru kolesiom z londynskiego city, ktorzy nabyli prawo do certyfikowania pierwiastkow ktore jakby nie patrzec sa wlasnocia stworcy.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 4 razy 0

  Lewe plecy
  Co roku prezesi największych spółdzielni mieszkaniowych odbywają kilka narad, które służą głównie opracowaniu metod blokowania prób ukrócenia ich samowoli. Anna Grabska, działaczka Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców, który walczy z nadużyciami zarządów SM-ów, w połowie maja 2004 r. wzięła udział w ogólnopolskim zjeździe Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Kazimierzu nad Wisłą. - Byłam w szoku, gdy odkryłam, że wśród 70-80 delegatów ledwie 10 proc. stanowili faktyczni przedstawiciele mieszkańców. Reszta to byli prezesi spółdzielni - mówi Grabska. Grono to odrzuciło wiele wniosków korzystnych dla lokatorów, m.in. ten, by delegat na zgromadzenie przedstawicieli nie mógł być jednocześnie członkiem rady nadzorczej spółdzielni (bo w ten sposób sam ocenia własną działalność w radzie).
  Mieszkańcy kamienicy (100 mieszkań) należącej do SM Bałtyk w Gdyni od lat bezskutecznie próbują się oderwać od molocha, który drenuje ich kieszenie. - Spółdzielnia bierze od nas pieniądze, ale nic za nie nie robi. Budynek jest zaniedbany, dach przecieka, w piwnicy jest woda, niektóre mieszkania są zagrzybione - opowiada prof. Janusz Zaucha, mieszkaniec kamienicy. Lokatorzy skierowali sprawę do sądu, ale ten nie zgodził się na przeprowadzenie podziału, gdyż będąca u władzy lewica zlikwidowała przepisy umożliwiające oddzielanie się mniejszych wspólnot mieszkaniowych od wielkich spółdzielni. Lobby prezesów od lat wspierają aktywnie SLD i PSL. Szefem Krajowej Rady Spółdzielczej, "najwyższego organu samorządu spółdzielczego w Polsce", jest Jerzy Jankowski, były poseł SLD. To SLD i PSL uchwaliły art. 3 prawa spółdzielczego, stanowiący, że majątek spółdzielni jest prywatną własnością jej członków. Efekt? NIK straciła prawo do kontrolowania spółdzielni, a prezesi stali się bezkarni. Taki przywilej włoskie państwo oferowało tylko skruszonym gangsterom.
  źródło: wprost 2004

 • dorsz_pitery

  Oceniono 10 razy 0

  NIECH NIK ZBADA, CZEMU NIK NIE ZAJĄŁ SIĘ DOTĄD 2 NAJWIĘKSZYM BUDZETEM W POLSCE - BUDŻETEM SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

  NIECH ZBADA, CZEMU PRZEZ 30 LAT NIE REAGOWAŁ NA SETKI AFER O OLBRZYMIEJ SKALI. PRZY KTÓREJ SKOKI I AMBERGOLDY TO PIKUŚ

 • dorsz_pitery

  Oceniono 10 razy -2

  zamiast wychodzić na ulice w obronie kasty sędziowskiej ludzie powinni wychodzić w walce o dostęp do informacji, jak są wydawane ich pieniądze. to takie proste i oczywiste. niestety ludzie to tylko ludzie

 • dojcze_kabana

  Oceniono 10 razy -10

  Nie przypominam sobie by Kwiatkowski badał wynagrodzenie fryzjera Muchy

 • dojcze_kabana

  Oceniono 12 razy -12

  Gość który załatwiał Buremu robotę będzie badał wynagrodzenia. Ale jaja ale jaja ale jaja do kwadratu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX