Komentarze (73)
Dlaczego konferencja o Bliskim Wschodzie będzie w Polsce? "Rozbicie stanowiska UE"
Zaloguj się
 • cmok_wawelski

  Oceniono 14 razy 12

  Wczoraj wieczor New York Times podal, ze FBI prowadzi sledztwo przeciw Trumpowi podejrzanemu o...bycie agentem Rosjii. W ub. tygodniu Bialy Dom nagle zatrudnil 17 prawnikow. Srodek zimy a w 'moim' Waszyngtonie zaczyna sie robic goraco.

 • konigin

  Oceniono 11 razy 11

  Ta sala i catering to jest wlasnie cala rola nadwislanskiego wasala Hameryki.

 • tur_ams

  Oceniono 12 razy 10

  Ciekawe czy polski MSZ o konferencji dowiedział się przed, czy dopiero w momencie w którym Pompeo zapowiedział ją publicznie.

 • getz54

  Oceniono 12 razy 10

  Bo PiS jest zbiorem pospolitych owsików kałowych. Wczołgali się do du&y Trumpa i próbują się tam umościc. Trump w końcu przestanie rządzic i PiS-owskie owsiki zostaną bezdomne. Zdarza się. A Europa ? bez pasozytów da sobie świetnie radę. Z fekaliami po Trumpie nie zechce miec nic wspólnego.

 • didej007

  Oceniono 9 razy 9

  Prócz Trumpka i doopy zapraszamy też terrorystów. Gratulacje!

 • dyskootantka

  Oceniono 10 razy 8

  Trump i spółka chcą odseparować Polskę od UE i zrobić z nas rozwalacza Unii. Nie patrząc na polską rację stanu. Dlaczego na takie akcje zgadza się polski rząd? Przecież to potwierdza tylko związki PiS z Rosją i działania prorosyjskie Rydzyka, którego Macierewicz jest aktywistą.

 • ewulka987

  Oceniono 7 razy 7

  Pisowska polityka zagraniczna sięgnęła bruku. Tak nieudolnie postępował Waszczykowski a teraz Czaputowicz -to OSŁY trojańskie. Ich polityka zagraniczna potwierdza agenturalność rosyjską ludzi z PiS. Zdrajcy narodowi i służalcy prorosyjskiego i proizraelskiego Trumpa.

 • sempiricuspl

  Oceniono 8 razy 6

  pisowcy to skrajni, niekompetentni populiści, w których akumuluje się suma historycznej polskiej, sarmackiej głupoty. Obstawiają politycznego nieudacznika w USA, któremy zaraz być może zostaną postawione zarzuty o współpracę z Rosją. Myślą, że Polska jest jakims międzynarodowym graczem. Przerażające jacy nieudacznicy rządzą tym krajem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX