Komentarze (73)
Dlaczego konferencja o Bliskim Wschodzie będzie w Polsce? "Rozbicie stanowiska UE"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kajman6

  Oceniono 6 razy 4

  Polska " niezadowolona" ale wykonuje rozkazy " wielkiego brata".

 • spinaker99

  Oceniono 6 razy 4

  Wojna idzie,trza zbierać zapasy i drewno

 • realistas

  Oceniono 10 razy 4

  Polska to amerykański osioł trojański w UE. Dlatego UE powinna pogonić Polskę, która znajdzie się wtedy w objęciach Putina. POPiS prowadzi politykę niezgodną z interesem Polski.

 • Szczepan Biały

  Oceniono 5 razy 3

  Polityka Trampa zmierza do uwikłania nas w problemy Azji . Durna polityka rządu prowadzona przez PiS stopniowa odciąga nas od Europy. Wsadzanie kija w UE i rozbicie jedności europejskiej to cel Trampa. Za chwilę się dowiemy że nasze wojsko jedzie stabilizować sytuacje a Azji. Dziadek mówił " lepszy sąsiad za miedzą od brata za górá ". Powinniśmy się trzymać Europy , polepszyć stosunki z Rosją . Nie powinniśmy zadzierać z sąsiadami ,dobre stosunki z sąsiadami to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa. Ameryce tylko zależy na Wielkiej Brytanii a nie na Europie. Gaz z Ameryki , samoloty, z Ameryki itd. Taka polityka to zły kierunek to izolacja w Europie. Chcę Tramp konferencji niech ją organizuje we Francji.

 • stef0909

  Oceniono 5 razy 3

  Wstali z kolan i pie.....w amerykański sufit!!!!

 • muflonex

  Oceniono 7 razy 3

  Wstali z kolan, by Trump mógł ich poklepać po główce w patronizujący sposób, jak to ma w zwyczaju.

 • mkll95

  Oceniono 3 razy 3

  PiS moze spac spokojnie tak dlugo, jak dlugo ludzie beda przekonani, ze straca 500+ jezeli opozycja dojdzie do wladzy.

 • eski57

  Oceniono 4 razy 2

  - te ostrzeżenia ministra Iranu mogą się zmaterializować … - jakie my mamy interesy pchać się w ten zrewolucjonizowany rejon ? – Ameryka narobiła TAM bałaganu , a prezydent Tramp zadarł z Iranem i skłócił sobie zachodnie państwa – zwłaszcza Francję – które mają tam swoje interesy i NAS wystawia na „ostrzał” ? ! A rząd PiS u i prezydent pewno dumni , że …! ? ?

 • cmochall

  Oceniono 4 razy 2

  Znowu przedkladamy interes USA przed Nas wlasny. Zostaniemy jak zwykle z reka w nocniku.

 • wie wod

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego w Polsce? Bo pewnie nikt inny nie chciał. Kto weźmie udział? Potęgi militarne i gospodarcze typu Zanzibar, Kazachstan itp.

 • flyer

  Oceniono 4 razy 2

  Ten cały szczyt to szopka i tyle. PiS buduje narrację pt. "PL pępkiem świata" i niech sobie to dalej robi - to szczytne nawiązanie do polityki zagranicznej II RP i wiadomo czym się skończyło - "Silni, zwarci, gotowi", "najlepsza kawaleria Świata" [to ostatnie to z Dudka]. ;>

 • maritimer

  Oceniono 4 razy 2

  Albo opcja niemiecka, albo amerykańsko żydowska albo rosyjska.
  A było postawic na Chiny.

 • wmr2000

  Oceniono 4 razy 2

  Make Russia great again

 • f1909

  Oceniono 8 razy 2

  Irańczycy zawsze byli i są wiąż nastawieni przyjażnie do Polski. Po II WŚ uratowali tysiące Polaków ( zresztą Żydów też ). Trudno sobie dziś wyobrazić żebyśmy cokolwiek knuli przeciwko tym ludziom. Oby historia nie zaczęła się ( tu w Polsce ) i skończyła tak tragicznie jak z Irakiem gdzie w rezultacie naszego ( też ) poparcia zginęło dziesiątki ( a może i setki tysięcy ) Bogu Ducha winnych kobiet i Irackich dzieci !

 • bzbz666

  Oceniono 3 razy 1

  Rozwalanie jedności Unii Europejskiej to jedna kwestia. Ale jest jeszcze inny - mocno śmierdzący - aspekt tej sprawy.

  Mike Pampeo jest fanatykiem religijnym, przedstawicielem najbardziej twardogłowych protestanckich świrów - maniaków wierzących dosłownie w tekst Biblii, marzących o świętej wojnie i modlących się o rychły koniec świata, żeby jak najszybciej połączyć się z Jezusem.

  Polacy już raz jak ostatnie głupki dali się wciągnąć w napaść na Irak, wymyśloną przez ekipę "dablju" Busha, składającą się z takich samych religijnych czubków. Jeżeli teraz nieodpowiedzialni fanatycy od Pampeo chcą kolejnej świętej wojny - to Europa i Polska nie mają żadnego interesu, żeby po raz kolejny pomagać im w rozwalaniu Bliskiego Wschodu.

  Ćwoki z PiSu pchają Polskę w kolejne nieszczęście.

 • Mar Rian

  Oceniono 3 razy 1

  Kolonia nie dyskutuje kolonia wykonuje

 • romangrzybek

  Oceniono 7 razy 1

  Konferencja która ma się odbyć w Polsce a o której polskie władze dowiadują się z mediów w USA..
  Konferencja o "Sytuacji na Bliskim Wschodzie" bez Iranu, bez Palestyńczyków, bez Syrii Asada, bez Kurdów, bez powstańców z Jemenu. Za to z tajnymi emisariuszami ISIS. FARSA I HAŃBA. USraelskie sługusy urządziły sobie w Polsce piknik na którym będą mogły pluć do woli na tych których tu nie zaproszono.

 • oczy_argusa

  Oceniono 5 razy 1

  na portalu gazeta.pl można przeczytać, że w Polsce jest sporo moskiewskich agentów wpływu. p.Piątek napisął demaskatorską książkę o Macierewiczu i jego bliskich związkachz KGB/FSB/GRU a jednoczesnie można przeczytać, że realizujemy politykę USA i Izraela a spotkanie, o którym mowa może narazić na szwank nasze stosunki z Iranem. przecież taka narracje się kupy nie trzyma. i jeszcze to, że Putin wybrał Amerykanom prezydenta, który zmienił politykę USA wobec Iranu, z którym Rosja ma dobre stosunki...

 • zdzisiek66

  Oceniono 5 razy 1

  Sala, catering i piła mechaniczna dla dyplomaty z Arabii Saudyjskiej.
  Chyba, że przywiezie własną.

 • radmaj12

  Oceniono 7 razy 1

  Ten cały "Fort Trump" w ogóle nam się nie opłaca. Na razie amerykańskie Żydy organizują w Polsce tylko konferencję, ale za chwilę polscy żołnierze będą ginąc za Izrael na Bliskim Wschodzie.

 • veni.vici

  Oceniono 4 razy 0

  dlaczego? bo gubernator Bolandy tak zarządził...

 • radmaj12

  Oceniono 6 razy 0

  Mam nadzieję, że przyjaźń polskiego rządu z Netaniahu nie jest aż tak wielka, żeby posyłać na Bliski Wschód polskich żołnierzy. Polski rząd musi być przed wszystkim przyjaźnie nastawiony do Polski i Polaków, a ci mają Żydów i Izrael w głębokim poważaniu. I nie widzę żadnego powodu, żeby miało być inaczej.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy -1

  Iran to jak powszechnie wiadomo kolejne mocarstwo w kwestii praw czlowieka, znalem jednego kurda, ktorego rodzice przeszwarcowali do Europy za potezna lapowke, by dzieciak nie podzielil los rowiesnikow rozminowywujacych soba miny. Oczywiscie z kazdym iranczykiem z ktorym pogadasz twierdzi ze to klamstwo, ale kto wierzy islamowi ten niech juz sobie kopie grob. Skala zabiegania o wzgledy USA moze byc kwestia sporan, ale to USA miesza na Ukrainie ostatnia reduta broniaca naszej poludniowej flanki, a przeciez chyba nikt nie pragnie powrotu mongola do Polski. Padnie USA padniemy i my i to jest jak rownanie bez niewiadomych, zdnych zludzen zadnychb, ze powolam sie na mowe cara do Polakow.

 • Oceniono 1 raz -1

  A jak Arabskie terrorysty się zemszczą i wychodzą nam wszystkie pomniki wiadomo kogo to krótki się zapłacze na śmierć

 • tomaselli

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego mylicie pojecia ? Zorganizowanie konferencji nie oznacza automatycznie angazowanie sie w ten region. Wiekszosc konferencji pokojowych organizowanych jest np. w Wiedniu, co nie oznacza, ze neutralna Austria miesza sie w sprawy danego regionu dyletanci !.

 • r.maszkowski

  Oceniono 5 razy -3

  Problem z polityką UE w stosunku do konfliktu islamsko-izraelskiego jest taki, że często staje po stronie agresora. Porozumienie nuklearne z Iranem byłoby dobre, gdyby przewidziano w nim możliwość kontroli jego przestrzegania. Tymczasem Iran ma plan wytłuczenia Żydów i zbroi terrorystów, co zmusza Izrael do bombardowania co jakiś czas przyczółków irańskich w Syrii. Izrael, dyskryminowany na arenie międzynarodowej, od paru lat próbuje wychodzić z izolacji, nawet jeżeli oznacza to współpracę z byle kim, nawet z o. Rydzykiem, na z PiS-em. To ryzykowna gra, ale w sytuacji panującej od 1973 r., kiedy m.in. EWG ukorzyła się przed Arabami, pewnie musiało w końcu do tego dojść. Poza tym Izraelczycy nie lubią być zabijani, więc uspokojenie Iranu jest dla nich bardzo ważne. Dobrze by było osłabić unijną politykę dolewania oliwy do ognia na Bliskim Wschodzie, ale PiS raczej nie myśli w tych kategoriach, bo nie ma żadnej polityki zagranicznej.

 • qznia

  Oceniono 5 razy -5

  Schnepf - czyje stanowisko to coś reprezentuje?
  DRAMAT

 • 2bxornot2b

  Oceniono 15 razy -5

  A co z dzikami? juz przestaly interesowac daunow z ulicy czerskiej?, szybko nawet jak na standardy postpeerlowskiego 'dziennikarstwa'.

 • qznia

  Oceniono 8 razy -6

  Schnepf - to ten k którym na taśmach mówił Radzio Sikorski

 • rastablaster

  Oceniono 17 razy -7

  Hmmm kupa zbrodniarzy wojennych w jednym miejscu. trzeba aresztować i zrobić to co zrobiliśmy z niektórymi Niemcami po II WŚ. Sytuacja na Bliskim Wschodzie uspokoi się od razu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX