"Brudziński, ty zgrywusie". Polityk PiS pochwalił się "archaiczną" komórką, ale coś nie wyszło

Joachim Brudziński

Joachim Brudziński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Joachim Brudziński zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego telefonu komórkowego. Napisał, że nie zamieniłby swojej "archaicznej" komórki na żadne "wypasione" gadżety. Zapomniał jednak o drobnym szczególe.

Joachim Brudziński, marszałek Sejmu z ramienia PiS, nie odpoczywa od Twittera nawet w weekend. W sobotę rano zamieścił w internecie zdjęcie swojego "archaicznego" telefonu komórkowego.

"Tym którzy mają zamiar kpić z mojej archaicznej komórki, chcę powiedzieć, że nie zamieniłbym jej na żadne Wasze "wypasione" elektroniczne gadżety" - napisał polityk PiS. Jednak internauci szybko odkryli, że Brudziński zamieścił ten wpis za pomocą... iPhona, czyli bardzo nowoczesnego smartfona Apple.

Informacja o tym, że Joachim Brudziński wysłał tweeta z iPhona, znajduje się bowiem tuż pod wpisem marszałka. Jest ona zamieszczana automatycznie i dotyczy także ludzi korzystających z systemu Android, a także z Windows.

"Joachimie Brudziński, Ty zgrywusie" - skomentował na Twitterze Sławomir Neumann, polityk Platformy Obywatelskiej. "Pokazujesz zdjęcie starej komórki, ale tłita puszczasz z 'wypasionego' iPhona" - zadrwił Neumann.

Tweet, w którym Joachim Brudziński wychwala stary model telefonu za pomocą smartfona, wywołał żywą reakcję internautów. "To czemu pan minister nie używa tego super telefonu do twittowania?" - zapytał Krzysztof. "A zdjęcie to czym pan robił? Aparatem na kliszę?" - dociekał Piotr. 

Zobacz także
 • Marta Kaczyńska, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński Po zamachu na Adamowicza rząd PiS wprowadzi przymusowe leczenie psychiatryczne? Dr Kładoczny: To budzi złe wspomnienia
 • Facebook Internauci powielają łańcuszek na Facebooku. Czy serwis odbierze nam prawa autorskie do zdjęć?
 • Rafał Hirsch Urząd kontra firma, UE vs. USA, czyli Big Mac w opałach. I wzrosty na giełdach. Ranking Hirscha
Komentarze (108)
Brudziński ma archaiczną komórkę? Internauci śmieją się z wpadki polityka PiS
Zaloguj się
 • silthor

  Oceniono 31 razy 27

  No, skala głupoty i zakłamania jest tutaj niebywała. Poziom niezbyt rozgarniętego 10-latka, takich to rządzących wybrał pierwszy sort. Brawo!!

 • skandy5

  Oceniono 26 razy 20

  Kłamstwo to fundament PiS

 • ar.co

  Oceniono 25 razy 19

  Przecież pisowski kłamca by nie przeżył, jakby nie skłamał. A że jest dodatkowo pisowskim idiotą, to i kłamstwo idiotyczne - akurat na poziomie KC PiS.

 • fakduck

  Oceniono 17 razy 17

  Mnie zawsze dziwi, że ludzie się dziwią, że pis kłamie.

 • yoonac

  Oceniono 23 razy 17

  W PiS-ie dzień bez kłamstwa dniem straconym.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 18 razy 14

  Byłby bardziej wiarygodny, gdyby zamieścił zdjęcie starych trampek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy