"Brudziński, ty zgrywusie". Polityk PiS pochwalił się "archaiczną" komórką, ale coś nie wyszło

Joachim Brudziński zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego telefonu komórkowego. Napisał, że nie zamieniłby swojej "archaicznej" komórki na żadne "wypasione" gadżety. Zapomniał jednak o drobnym szczególe.

Joachim Brudziński, marszałek Sejmu z ramienia PiS, nie odpoczywa od Twittera nawet w weekend. W sobotę rano zamieścił w internecie zdjęcie swojego "archaicznego" telefonu komórkowego.

"Tym którzy mają zamiar kpić z mojej archaicznej komórki, chcę powiedzieć, że nie zamieniłbym jej na żadne Wasze "wypasione" elektroniczne gadżety" - napisał polityk PiS. Jednak internauci szybko odkryli, że Brudziński zamieścił ten wpis za pomocą... iPhona, czyli bardzo nowoczesnego smartfona Apple.

Informacja o tym, że Joachim Brudziński wysłał tweeta z iPhona, znajduje się bowiem tuż pod wpisem marszałka. Jest ona zamieszczana automatycznie i dotyczy także ludzi korzystających z systemu Android, a także z Windows.

"Joachimie Brudziński, Ty zgrywusie" - skomentował na Twitterze Sławomir Neumann, polityk Platformy Obywatelskiej. "Pokazujesz zdjęcie starej komórki, ale tłita puszczasz z 'wypasionego' iPhona" - zadrwił Neumann.

Tweet, w którym Joachim Brudziński wychwala stary model telefonu za pomocą smartfona, wywołał żywą reakcję internautów. "To czemu pan minister nie używa tego super telefonu do twittowania?" - zapytał Krzysztof. "A zdjęcie to czym pan robił? Aparatem na kliszę?" - dociekał Piotr. 

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (108)
Brudziński ma archaiczną komórkę? Internauci śmieją się z wpadki polityka PiS
Zaloguj się
 • silthor

  Oceniono 31 razy 27

  No, skala głupoty i zakłamania jest tutaj niebywała. Poziom niezbyt rozgarniętego 10-latka, takich to rządzących wybrał pierwszy sort. Brawo!!

 • m.godwin

  Oceniono 30 razy 24

  - Po czym poznać, że polityk PiS kłamie?
  - Po tym, że otwiera usta.

 • skandy5

  Oceniono 26 razy 20

  Kłamstwo to fundament PiS

 • ar.co

  Oceniono 25 razy 19

  Przecież pisowski kłamca by nie przeżył, jakby nie skłamał. A że jest dodatkowo pisowskim idiotą, to i kłamstwo idiotyczne - akurat na poziomie KC PiS.

 • fakduck

  Oceniono 17 razy 17

  Mnie zawsze dziwi, że ludzie się dziwią, że pis kłamie.

 • yoonac

  Oceniono 23 razy 17

  W PiS-ie dzień bez kłamstwa dniem straconym.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 18 razy 14

  Byłby bardziej wiarygodny, gdyby zamieścił zdjęcie starych trampek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX