Internet #MuremZaOwsiakiem. Jest petycja, aby Owsiak nie rezygnował z kierowania WOŚP

Już prawie 140 tysięcy osób podpisało się pod internetową petycją, aby przekonać Jerzego Owsiaka, by nie rezygnował z kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

W poniedziałek, tuż po ogłoszeniu tragicznej informacji o śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Jerzy Owsiak, wieloletni prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ogłosił, że przestaje pełnić kierownicze funkcje w organizacji. Wpływ na jego decyzję miał właśnie atak na Adamowicza. - Osobiście składam rezygnację z szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu. Fundacja dalej będzie funkcjonowała. Ale może to ułatwi także wszystkim tym, którzy nawet dzisiaj nie pohamowali się, aby napisać obrzydliwe słowa w moim kierunku - zaznaczył Jerzy Owsiak oraz dodał, że nienawiść także w jego stronę i stronę fundacji "grzeje od 25 lat".

#MuremZaOwsiakiem

Z decyzją Owsiaka nie zgadza się opinia publiczna. Powstała nawet specjalna petycja do szefa WOŚP, aby nakłonić go do zmiany decyzji. W internecie podpisało się pod nią już prawie 140 tysięcy osób. Apele do Owsiaka mnożą się też na Twitterze pod hasztagiem #muremzaowsiakiem.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (13)
Internet #MuremZaOwsiakiem. Jest petycja, aby Owsiak nie rezygnował z kierowania WOŚP
Zaloguj się
 • obidient1

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Jurku zostań na czele WOŚP, Prosimy Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych ale jednak niektórych nie da się zastąpić takim Człowiekiem jest Pan .

 • dolittle

  Oceniono 5 razy 3

  Jurek! Miliony Polaków dorosłych i dzieci, a szczególnie chorych i niepełnosprawnych oraz Wolontariuszy WOŚP, którzy dzięki Tobie uwierzyli w siebie i ludzi, nagle zostali sami ! Bez Ciebie załamią się i Twoje dzieło powoli zacznie zamierać, bo Ty Ich zawiodłeś, pokazałeś, że się poddałeś, odebrałeś Im wiarę, którą sam wzbudziłeś! Jesteś Im to winny! Nie możesz Ich zawieść !!! Stań ponownie na czele STRONY DOBREJ MOCY !!!
  Szczepan Kawski /Dolittle/

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy 3

  tego że pan Owsiak ustępuje ze stanowiska pisiorom nie zapomnimy!

 • jan10mar

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Jurku Owsiak ! proszę nie zważać na głupie hejty, jest Pan potrzebny . Nie rezygnuj, zostań na stanowisku.

 • helenakluczewska

  Oceniono 2 razy 2

  CZŁOWIEKU! MÓWI SIĘ,ŻE NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH. NIEPRAWDA TY NIM JESTEŚ.
  KTO JAK NIE TY. TY JESTEŚ ŚWIĘTY MIĘDZY NAMI MAŁYMI!!!

 • grahtad

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Jurku nie może zło zwyciężyć DOBRA !!!!!!!!!!!!!!!!
  WOŚP to samo dobro, a w tym PAN. Pozdrawiamy serdecznie Grażyna i Tadeusz

 • getz54

  Oceniono 8 razy 2

  Panie Jurku. Proszę nie ulegac presji bolszewików. Zabrali nam Stocznię Gdańską, logo Solidarności, Jasną Górę, Wawel, teraz zmusili Pana do podjęcia tej tragicznej dla milionów
  Polaków decyzji. Nie ma juz z nami Pana Marka Kotańskiego, nie wyobrazam sobie ze zabraknie
  tez WOŚP, bo bez Pana ona juz tak nie zagra. Po Pana decyzji strzeliły korki od szampana na Nowogrodzkiej, na Miodowej, w Toruniu. Panie Jurku z tymi lumpami wstyd przegrac.

 • herylene111

  Oceniono 1 raz 1

  Jurek..prosze nie poddawaj sie ... tym hejterom o to wlasnie chodzi abys zrezygnowal... oni karmia sie niszczeniem tego co piekne, dobre ,... ta banda nieudaczników zawsze byla, jest i bedzie w naszej rzeczywistosci... ale moze to wlasnie czyni nas bardziej odpornymi,zdeterminowanymi w dzialaniu.. bo mamy szczytne cele.. PROSZE .. Przygarnij to Twoje dziecko WOŚP do swojego serca i WRÓĆ...

 • 1627cd1410

  Oceniono 5 razy 1

  Jurku! zrezygnuj! ale wejdź w politykę na poważnie! Twoja osoba i autorytet zbiorą mnóstwo głosów i wengi procentów w sondażach..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX