Ewa Podolska z nagrodą w konkursie na Dziennikarza Medycznego Roku 2018

Ewa Podolska otrzymała pierwszą nagrodę przyznaną przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla zdrowia w konkursie na Dziennikarza Medycznego Roku 2018, w kategorii - audycje radiowe (ex aequo z red. Jakubem Jamrożkiem z Czwórki Polskie Radio).

Jury doceniło "wysoką wartość edukacyjną, rzetelność dziennikarską oraz nowatorstwo form w podejmowaniu trudnych tematów prozdrowotnych opartych na najnowszej wiedzy medycznej".

Ewa Podolska jest dziennikarką Radia TOK FM od 1998 r. Jej specjalnością są audycje o tematyce ekologicznej i zdrowotnej, za które wielokrotnie była nagradzana. 

Autorka m.in. audycji "U TOKtora" i "Przewodnika na Zdrowie" otrzymała tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2011 i 2016, a trzykrotnie w tymże konkursie odbierała I Nagrodę - ostatni raz w ubiegłym roku.

Konkurs dla dziennikarzy piszących o zdrowiu odbywał się po raz dziesiąty. Nadesłano na niego ponad 456 materiałów: prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych, w tym radiowych 153.

Wręczenie nagród odbyło się 18 stycznia br., podczas dorocznej konferencji dla dziennikarzy zgromadzonych wokół Stowarzyszenia "Dziennikarze dla Zdrowia".

Słuchaj audycji "U TOKtora" oraz "Przewodnik na Zdrowie"

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM