Komentarze (83)
IPN. Narodowcy zatrudniani w lubelskim IPN
Zaloguj się
 • tadian

  Oceniono 23 razy 19

  O co chodzi.przeciez zolnierze wykleci oswobodzili Warszawe.zdobyli Monte Casino i zdobyli Berlin.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 18 razy 14

  Całe szczęście niewielu AKowcow dożyło czasów kiedy hitlerowcy odpowiadają za "edukację historyczną" w Polsce... Gdyby wiedzieli po co robią te wszystkie powstania, akcje i dla kogo narażają życie...

 • glencok

  Oceniono 22 razy 14

  "Tu chodzi o twarde jawne sterowanie z zewnątrz naszymi sprawami. Czy godzimy się na to jako naród?" - tak, godzimy się na wcielenie naszych instytucji i naszego prawa w ramy prawa Unii Europejskiej. Jako naród zgodziliśmy się na to w REFERENDUM i jako naród mamy z tego korzyści - rozwój gospodarczy największy w historii, możliwość pracy, nauki na zachodzie bez żebrania o pozwolenia, możliwość podróżowania po Europie bez wystawania nóg za wizami. Ma korzyści nasza ojczyzna.
  I jeszcze jedno - istnienie UE i Europy bez granic dało wreszcie , pierwszy raz w historii, to czego nie dały nacjonalistyczne polityki pojedynczych państw. Od średniowiecza do końca II wojny światowej nie było tak długiego ( ponad 70 lat ) okresu bez wojny w centrum Europy. Młodzi ludzie zamiast mordować się w błocie, mogą spokojnie cieszyć się życiem. To jest wartość której nigdy takie nacjonalistyczne grupy nie dadzą żadnemu krajowi.

 • n29a

  Oceniono 19 razy 13

  IPN do rozwiązania, narodowcy jeśli tęsknią za szkołą, niech po prostu się zapiszą i czegoś nauczą, a nie rozpuszczają mity.

 • wolak007

  Oceniono 10 razy 8

  Ponad 74 lata po wojnie, a walka z faszyzmem wciąż trwa w Polsce!...

 • 1moja

  Oceniono 14 razy 8

  "...Narodowcy uczą i edukują. ..." czytaja Ustawy Norymberskie i ucza stosowania retoryki dogmatycznej Paula Josepha Goebbelsa.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • shtalman

  Oceniono 12 razy 6

  Bolandia, jeden wielki brunanty ściek, im bardziej dociskany butem nazisty podczas wojny (wschodnie tereny) tym bardziej brunatny i śmierdzący

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX