Podziel się miłością do radia! Skorzystaj z oferty "2 dostępy w cenie 1 " i zrób prezent bliskiej osobie!

Dostęp do wszystkich audycji TOK FM w internecie, również tych tworzonych wyłącznie z myślą o sieci, to świetny prezent dla każdego miłośnika radia. Poznaj zasady naszej specjalnej oferty "2 dostępy w cenie 1"!

13 lutego obchodzimy Światowy Dzień Radia, a dzień później - walentynki. To idealny czas, żeby podzielić się swoją miłością do radia. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny prezent: dwa Dostępy Premium w cenie jednego! Jeden z nich można podarować wybranej osobie.

>2 dostępy w cenie 1 - kliknij i poznaj szczegóły promocji!<

Dzięki Dostępowi Premium dzielenie się miłością do radia jest bardzo łatwe. W największej radiowej bibliotece podcastów w internecie zachowane są wszystkie audycje znane z anteny TOK FM, a także programy, które publikujemy wyłącznie w sieci.

To ogromny zasób wartościowych, ponadczasowych treści przygotowanych przez najlepszych dziennikarzy i z udziałem znakomitych gości.

Każdy znajdzie coś dla siebie, bo zakres tematyczny jest bardzo duży: polityka, filozofia, psychologia, zwierzęta, motoryzacja, zdrowie, technologia, ekonomia, historia i więcej.

Każdy, kto zdecyduje się na pakiet 2 w cenie 1, po potwierdzeniu zakupu otrzyma mailem kod aktywacyjny na taki sam pakiet z instrukcją jego użycia.

Jak korzystać z biblioteki podcastów TOK FM? Kliknij i zapoznaj się z praktycznym przewodnikiem!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny