Gdańsk - miasto demokracji i jedności. Zapraszamy na wycieczkę! Święto Wolności w TOK FM - plan atrakcji na 3 czerwca

Od 1 do 4 czerwca radio TOK FM zaprasza do Gdańska na Święto Wolności. Redakcja stacji będzie nadawać programy na żywo z Europejskiego Centrum Solidarności i studia plenerowego, a na Targu Węglowym stanie makieta sejmu Radia TOK FM - centrum jubileuszowych wydarzeń i atrakcji przygotowanych dla dorosłych oraz dzieci.

Czekać na Was będziemy na Targu Węglowym przy Bramie Wyżynnej w Gdańsku już od godziny 10. To właśnie tam stanie dmuchana makieta sejmu.

A co wśród atrakcji?

3 czerwca zapraszamy na wycieczki wycieczki po Gdańsku z przewodnikiem (o godz. 11, 13 i 15:00), pokazujące, jak ważne w historii miasta były demokracja i jedność - oraz jak widać to w gdańskiej architekturze. Startujemy zawsze spod makiety sejmu.

A co poza tym? W makiecie sejmu TOK FM można będzie wziąć udział w Sondażu Radia TOK FM i odpowiedzieć na pytanie "Czy wg Pani/Pana 4 czerwca 1989 r. w Polsce skończył się komunizm". Wyniki zostaną opublikowane 5 czerwca na tokfm.pl. Będzie można również zrobić sobie zdjęcie przy mównicy sejmowej oraz przy fotościance z Lechem Wałęsą.

Będziemy zachęcać Was do nagrywania wspomnień z 4 czerwca 1989 r. przy pomocy aplikacji MIKROFON TOK FM, a także pokażemy, jak łatwo i wygodnie słuchać radia TOK FM przy pomocy aplikacji TOK FM oraz asystenta Google. Zaprosimy Was również na wirtualny spacer po studio TOK FM.

ŚWIĘTO WOLNOŚCI W TOK FM 1-4 CZERWCA - CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (2)
Gdańsk - miasto demokracji i jedności. Zapraszamy na wycieczkę! Święto Wolności w TOK FM - plan atrakcji na 3 czerwca
Zaloguj się
  • tomaselli

    Oceniono 1 raz 1

    Raczej, lewacki matecznik.

  • oko2009

    Oceniono 1 raz -1

    Gdańsk miasto demokracji i jedności? Chyba komuś na mózg padło. Przecież to w Gdańsku ma swoją siedzibę bojówka rządowa NSZZ Solidarność. Przecież to w Gdańsku ważne miejsca i budynki są na zawsze zarezerwowane na uroczystości wyłącznie dla przedstawicieli obecnego reżimu. A ostatni punkt oporu podczas II wojny jak Westerplatte? Też przejmuje już rząd dla swoich partyjnych celów. I to ma być ta jedność i demokracja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX