Taka była fajna audycja w TOK FM. Jak ją teraz znaleźć? W aplikacji TOK FM!

Ty też tak masz? Wracasz do domu i włączasz w samochodzie radio, a konkretnie TOK FM. Audycja, której słuchasz, okazuje się niebywale wciągająca. Ani się obejrzysz, a jesteś u celu. Parkujesz i. siedzisz w samochodzie, by dosłuchać do końca. A wystarczyłoby mieć aplikację TOK FM, by móc wysłuchać końcówki w dowolnym momencie, np. tuż po wejściu do domu.

W redakcji nazywamy to słuchaniem sprytnym. Metoda jest prosta i skuteczna nie tylko w sytuacjach takich, jak opisane powyżej. Ileż to razy przerywamy słuchanie czegoś ciekawego w TOK FM tylko dlatego, że trzeba odebrać telefon czy zadzwonić, ktoś nas zagada albo pilnie trzeba wyjść do pracy.

Jak to działa? Po pierwsze: trzeba mieć smartfon (lub tablet). Po drugie: należy zainstalować na nim aplikację TOK FM. Można to zrobić bez problemu zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i systemem iOS. Kiedy mamy to już za sobą, możemy albo od razu wykupić Dostęp Premium lub przez dwa tygodnie za darmo sprawdzać, jak przyjemnie jest go mieć.

A jedną z przyjemności, jakie zyskujemy, jest właśnie możliwość słuchania audycji radia TOK FM nie tylko w chwili, gdy są emitowane na antenie. Aplikacja TOK FM to radio w kawałkach, których można słuchać na raz, w częściach, przesłuchiwać kilka razy, zapisywać, by potem do nich wrócić.

Niech radio gra tak, jak sobie życzysz

Wróćmy do sytuacji, od której zaczęliśmy: audycja w radiu wciągnęła nas całkowicie, a tymczasem obowiązki wzywają i trzeba pilnie zająć się czymś innym. I odkleić się od głośnika.

Co zrobić? W aplikacji TOK FM bez trudu można tę audycję odszukać i odsłuchać - od początku, od środka, a nawet w przyspieszonym tempie. To, jak się za szukanie zabrać, powinno zależeć od tego, co wiecie o audycji, którą chcecie odnaleźć.

"Wiem mniej więcej, kiedy jej słuchałem/am"
Świetnie! Tu przydatna będzie zakładka Ramówka - widać ją w dolnym pasku ekranu głównego. Tu znajdziesz konkretną datę, a po kliknięciu w nią - wszystkie audycje, jakie tego dnia gościły na antenie TOK FM wraz z godzinami emisji.

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

"Pamiętam, kto był gościem" albo "Pamiętam, o czym mówiono"
Doskonale! W takim razie trzeba użyć Wyszukiwarki - ją również znajdziesz w dolnym pasku ekranu głównego. Tam wystarczy wpisać temat, nazwisko, a także nazwę audycji, nazwisko prowadzącego - coś, co kojarzy nam się z audycją, której szukamy. Wyniki wyszukiwania zostaną podzielone tak, by bez problemu udało się znaleźć to, czego nam potrzeba.

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

"To na pewno było dziś, jakoś w okolicy południa"
Nie ma sprawy! Najprościej będzie włączyć Radio Na Żywo i skorzystać z naszego wynalazku - osi czasu. Pozwala ona przeglądać wstecz to, co było emitowane na antenie wcześniej (a także podglądać to, co będzie w najbliższej przyszłości).

Aplikacja TOK FMAplikacja TOK FM tokfm.pl

Jeszcze więcej takich podpowiedzi ma Karolina Głowacka, dziennikarka TOK FM, która oprowadzi Was po aplikacji TOK FM. Zapraszamy do oglądania!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Aplikacja TOK FM. Jak odnaleźć audycję i podcast Radia TOK FM?
Zaloguj się
  • 2bxornot2b

    Oceniono 1 raz 1

    Najfajniejsze byly te z lat 2005-2007 niejkiego lasiczki i jego studyjnego kompana. Wprost modelowa propagnada nienawisci i pogardy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX