Czekam na telefon - nowa sztuka Mikołaja Lizuta

14.02.2018 17:29
Czekam na telefon

Czekam na telefon (HaWa)

Wiele kobiet chciałyby być na jej miejscu. Co wieczór w radiu rozpala wyobraźnię milionów słuchaczy. Jest topową didżejką, muzyczną wyrocznią, wyznacza rockowe trendy, kształtuje gust młodego pokolenia. Jest znana, atrakcyjna, wpływowa, inteligentna, wykształcona, dowcipna i towarzyska. Uwielbia swoją pracę, swojego mężczyznę i swoje życie. Kocha muzykę, zna się na niej jak nikt i jest mistrzynią sztuki radiowej. Agnieszka Feliz jest szczęśliwa. Albo będzie już za chwilę. W każdym razie powinna.

Agnieszka Feliz zabierze Was do swego świata. Do radia, do swej audycji wypełnionej najlepszą muzyką alternatywną, radością i dobrym nastrojem. Jesteście wyjątkowi, bo jako jedyni będziecie z nią w środku, zobaczycie ją w studiu. Jak zwykle będzie rozmawiać z ciekawymi, czasem ekscentrycznymi słuchaczami. Tego wieczora porozmawia o szczęściu. Bo Agnieszka Feliz i z nią cała ludzkość liczy na szczęście. Może się ono wreszcie pojawi? Może się odezwie? Może chociaż zadzwoni? Agnieszka czeka na telefon.

Mikołaj Lizut
Czekam na telefon

reżyseria: Mikołaj Lizut

scenografia, kostiumy: Anna Sitkowska, Magdalena Mrozowska

produkcja i realizacja dźwięku:Jarosław Gawlik

reżyseria światła, film, materiały wizualne: Mikołaj Górecki

produkcja filmu: Aleksandra Harasimowicz

głosy z offu: Katarzyna Kwiatkowska, Małgorzata Lewińska, Martyna Peszko, Kamila Jarosińska, Arkadiusz Jakubik, Rafał Rutkowski, Piotr Bondyra, Piotr Gawron Jedlikowski, Mikołaj Lizut

prapremiera: 17 lutego 2018 r., Mała Sala

występuje: Kamila Salwerowicz

Zobacz także

Serwis informacyjny