Teatr Polonia: "Żeby nie było śladów" Cezarego Łazarewicza

'Żeby nie było śladów' Cezarego Łazarewicza

'Żeby nie było śladów' Cezarego Łazarewicza (mat. pr.)

Teatr Polonia zaprasza na spektakl na podstawie najgłośniejszego reportażu ostatnich miesięcy - "Żeby nie było śladów" Cezarego Łazarewicza, uhonorowanego Nagrodą Literacką "Nike".

Jedna z najsłynniejszych i najbardziej przejmujących historii Polski okresu komunizmu. Szantaż, kłamstwo, propaganda, manipulacja – metody stosowane w „sprawie Przemyka” – czy to na pewno metody tylko władz totalitarnych? Czy w demokratycznym, współczesnym świecie są na pewno niemożliwe?

Historia Grzegorza Przemyka – osiemnastoletniego maturzysty – a także historia jego matki, mogą stać się na teatralnej scenie niezwykłą opowieścią nie tylko o tamtych czasach i tamtych wydarzeniach, ale może przede wszystkim opowieścią o nas i teraz.

Zapraszamy na spektakle 18-19 maja.

Więcej informacji o spektaklu wraz z możliwością zakupu biletów: http://teatrpolonia.pl/event-data/3294/zeby-nie-bylo-sladow

Zobacz także
  • Spotkanie żołnierzy Wehrmachtu i Armii Czerwonej 20 września 1939 roku, na wschód od Brześcia Agresja ZSRR na Polskę 17 września 1939. Czy Polska była przygotowana na sowiecką inwazję?
  • Kora Jackowska w 1992 roku Kora spędziła w domu dziecka pięć lat. "Prowadziły go zakonnice, były dla nas w patologiczny sposób okrutne"
  • Air Show 2018 w Radomiu. Pokazy akrobacji i sprzętu [ZOBACZ ZDJĘCIA]

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny