IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG (mat. org.)

Kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia 2019 roku w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów i członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, radcy prawni oraz biegli rewidenci. Program Kongresu dostoswany jest do aktualnych potrzeb rynkowych, zgłaszanych przez klientów KPMG z całej Polski. W tym roku podczas wydarzenia zostaną omówione nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT, VAT. Przedstawione zostaną zagadnienia dot. Polskiej Strefy Inwestycji, Pracownicze Plany Kapitałowe i nadchodzące wymagania XBRL. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z cenami transferowymi, Monitoringiem Horyzontalnym, Innovation Box, Digital Tax oraz minimalizacją ryzyka opodatkowania w transakcjach międzynarodowych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 4 stycznia 2019 roku za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG. Warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa od Organizatora. Możliwe jest uczestnictwo stacjonarne oraz poprzez transmisję online.

Data: 15 stycznia 2019 roku

Miejsce: Hotel Hilton, Grzybowska 63, Warszawa

Strona www: kpmg.com/pl/kongresKPMG

Zobacz także
  • Młodzi lekarze z Okręgowej Izby Lekarskiej apelują, by nie zostawiać swoich bliskich w szpitalach na czas świąt Starsze osoby w czasie świąt są porzucane w szpitalach. Lekarze mówią "dość!"
  • Krzyż zawisł na sali obrad sejmiku województwa lubelskiego Na sali obrad zawisł krzyż. "Dobra zmiana" w sejmiku województwa lubelskiego
  • Tamtą zimę dobrze pamiętają politycy, a zwłaszcza Dariusz Joński. To tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich - Joński walczył z Hanną Zdanowską - spadł największy śnieg. A to właśnie Joński jako wiceprezydent odpowiadał wtedy za drogi w mieście. Łodzianie mu tego nie zapomnieli i wybory wygrała w cuglach Zdanowska. Pogoda na święta. Śnieg, deszcz, ale i minusowe temperatury [Zobacz gdzie spadnie śnieg]

DOSTĘP PREMIUM