"O problemach współczesnego chrześcijaństwa". Ks. abp Grzegorz Ryś i Szymon Hołownia

'O problemach współczesnego chrześcijaństwa' - informacja promująca spotkanie

'O problemach współczesnego chrześcijaństwa' - informacja promująca spotkanie (Materiały prasowe)

"W labiryncie świata" to kolejny cykl paneli dyskusyjnych, który realizowany będzie przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz Klasztor Ojców Dominikanów w Rzeszowie we współpracy z Tygodnikiem Powszechnym.

Czy chrześcijaństwo przeżywa kryzys? Czy religia, która istnieje od dwóch tysięcy lat i która ukształtowała Europę, obecnie znajduje się w odwrocie? A może tytułowe "problemy współczesnego chrześcijaństwa" to jedynie naturalne dla każdej epoki ścieranie się dwóch zawsze odmiennych porządków - doczesnego i wiecznego?

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Klasztor Ojców Dominikanów, Tygodnik Powszechny i Fundacja Tygodnika Powszechnego zapraszają na pierwsze spotkanie w ramach cyklu paneli dyskusyjnych "W labiryncie świata" poświęconych problemom współczesnego chrześcijaństwa.

W spotkaniu wezmą udział: Abp Grzegorz Ryś i Szymon Hołownia

Spotkanie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 17 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, poprowadzi je Wojciech Bonowicz - finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

Udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na stronie: wlabiryncieswiata.wsiz.pl

Informacje również na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zobacz także
  • Marta Kaczyńska, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński Po zamachu na Adamowicza rząd PiS wprowadzi przymusowe leczenie psychiatryczne? Dr Kładoczny: To budzi złe wspomnienia
  • Facebook Internauci powielają łańcuszek na Facebooku. Czy serwis odbierze nam prawa autorskie do zdjęć?
  • Rafał Hirsch Urząd kontra firma, UE vs. USA, czyli Big Mac w opałach. I wzrosty na giełdach. Ranking Hirscha

DOSTĘP PREMIUM