4 Design Days w Katowicach

W jaki sposób architektura powinna odpowiadać na postęp cywilizacyjny? Jak powinny wyglądać zrównoważone miasta? Czy przestrzeń miejską w Polsce trzeba "odgracić"?

Między innymi o takich wyzwaniach będą dyskutować profesjonaliści w dziedzinie architektury i designu w czasie 4 Design Days. Konferencja i dni otwarte odbędą się w dniach 24-27 stycznia 2019 r. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

Aaron Betsky, Ivan Blasi, Jocellyn Fillard, Robert Konieczny, Tomasz Konior, Alicja Kuczera, Przemo Łukasik, Robert Majkut, Maria Saloni-Sadowska, Menno Rubbens i Oskar Zięta - to nazwiska, które otwierają plejadę gości specjalnych wydarzenia.

4 Design Days to największa w naszej części Europy impreza poświęcona nieruchomościom, architekturze i designowi. W wydarzeniu weźmie udział ponad 9 tys. gości biznesowych oraz ponad 25 tys. zwiedzających.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (24-25 stycznia 2019 r.) adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą i wzornictwem. Zaplanowano kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów.

Sobota i niedziela (26-27 stycznia 2019 r.) to dni otwarte dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy, podczas których szczególnej analizie poddane zostaną mieszkaniowe potrzeby rodziny.

Radio TOK FM jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji na stronie: 4dd.pl

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny