W samym październiku były aż dwie. Policzyliśmy kraksy limuzyn prezydenta i rządu PiS

Ostatnia kraksa z udziałem kolumny wicepremier Beaty Szydło była tylko jednym z licznych zdarzeń drogowych z udziałem limuzyn polityków PiS. Poniżej zamieszczamy kalendarium wypadków i stłuczek członków rządu i prezydenta.

Radio TOK FM i Wyborcza.pl teraz w jednym pakiecie - wygodniej i aż o 50% taniej. Takiej oferty nie było jeszcze nigdy! Sprawdź szczegóły >>>

 • 4 marca 2016 r.
  Andrzej Duda
  prezydent
  trasa A4 w okolicach Lewina Brzeskiego

Limuzyna Andrzeja Dudy wpadła w poślizg z powodu pęknięcia opony. Samochód prezydenta wjechał do rowu. Głowie państwa nic się nie stało. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie - stwierdziła, że to zdarzenie losowe.

 • 21 listopada 2016 r.
  Beata Szydło
  premier
  trasa Tel-Awiw - Jerozolima

W kolizji z udziałem kolumny szefowej rządu poszkodowani zostali: pracownica kancelarii premiera i funkcjonariusz BOR.

 • 25 stycznia 2017 r.
  Antoni Macierewicz
  minister obrony narodowej
  okolice Lubicza Dolnego, trasa Toruń - Warszawa

W karambolu z udziałem kolumny Antoniego Macierewicza zderzyło się osiem aut. Trzy osoby trafiły do szpitala. Politykowi nic się nie stało. Do wypadku doszło, gdy Antoni Macierewicz jechał z konferencji w szkole o. Tadeusza Rydzyka na uroczystość prawicowego tygodnika, który przyznał nagrodę Jarosławowi Kaczyńskiemu.

 • 10 lutego 2017 r.
  Beata Szydło
  premier
  Oświęcim

Limuzyna premier Beaty Szydło uderzyła w seicento 21-letniego mężczyzny, a następnie zatrzymała się na drzewie. W wypadku ranna została szefowa rządu a także dwaj funkcjonariusze BOR. Beata Szydło leżała w szpitalu siedem dni. Limuzyna, którą jechała polityk PiS nie miała wykupionego ubezpieczenia AC. Sprawą do dziś zajmuje się sąd.

 • 29 marca 2017 r.
  Bartosz Kownacki
  wiceminister obrony narodowej
  Warszawa

BMW polityka zderzyło się z innym samochodem. Nikomu nic się nie stało.

 • 12 kwietnia 2017 r.
  siedziba PiS
  Warszawa

Jedna limuzyna rządu PiS wjechała w drugą przed siedzibą partii rządzącej. Do stłuczki doszło w obecności mediów.

 • 18 lipca 2017 r.
  limuzyna rządu PiS
  Warszawa

Rządowe audi zderzyło się z prywatnym autem na Rondzie Waszyngtona w Warszawie. BOR odmówił podania informacji, kto podróżował limuzyną.

 • 8 grudnia 2017 r.
  limuzyny Kancelarii Prezydenta
  Pułtusk

Dwie limuzyny Kancelarii Prezydenta i radiowóz wypadły z drogi po tym, jak jedno z aut wjechało w dwa pozostałe. Do zdarzenia doszło podczas jazdy szkoleniowej. W limuzynie nie było prezydenta Andrzeja Dudy.

 • 27 lutego 2018 r.
  Andrzej Duda
  prezydent
  Kraków

Limuzyna z prezydentem Andrzejem Dudą w środku wjechała w separator oddzielający pas ruchu od torowiska tramwajowego. Samochód zawisł na przegrodzie.

 • 18 marca 2018 r.
  Marek Kuchciński
  marszałek Sejmu
  Podkarpacie

Auto Marka Kuchcińskiego wjechało w bariery energochłonne. Polityka nie było wówczas w samochodzie. Kierowca ze Służby Ochrony Państwa został ukarany mandatem.

 • 4 października 2018 r.
  Andrzej Duda
  prezydent
  Oświęcim

Radiowóz z kolumny prezydenta Andrzeja Dudy potrącił dziecko przechodzące na pasach. Rzecznik Błażej Spychalski powiedział, że samochód "bardzo delikatnie" uderzył chłopca. Dziecko trafiło do szpitala na obserwację.

 • 25 października 2018 r.
  Beata Szydło
  wicepremier ds. społecznych
  Imielin

Jedna z limuzyn wjechała w drugą, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Nikomu nic się nie stało. "Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko" - ostrzegała po kraksie Beata Szydło na Twitterze.

Teraz cyfrową prenumeratę Radia TOK FM możesz wykupić we wspólnym pakiecie z Wyborcza.pl. Wszystko na jednym loginie i aż o 50% taniej! Sprawdź szczegóły >>>

Wypadki z udziałem limuzyn członków rządu PiS i prezydenta:
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (49)
Wypadek Beaty Szydło, wypadek Andrzeja Dudy i inne. Kalendarium stłuczek i wypadków rządu PiS
Zaloguj się
 • jego-wysokosc

  Oceniono 12 razy 6

  Nie bądźmy małostkowi. Jedna beema w tą, dziesięć w tamtą. Te limuzyny im się po prostu należą. Ciemny lud to kupi, kasy na pielegniarki, normalne zasiłki dla niepełnosprawnych nie ma etc.
  I wuj z nimi.

 • romek4sz

  Oceniono 9 razy 5

  Szydło nie "leżała", tylko chodziła po szpitalu żwawym krokiem - na co są dowody na YouTube.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 10 razy 4

  w sumie to tak działa selekcja naturalna Darwina, osobniki niedorozwinięte muszą w końcu wyginąć...
  tylko niestety po następnej "śmiertelnej kraksie" Macierewicz znów powoła komisje kosztującą miliony i będzie udowadniał przez 5 lat, że na pokładzie limuzyny doszło do eksplozji termo-barycznej i ze Du.a był najwybitniejszym wodzem naszego pięknego kraju od czasów bitwy pod Grunwaldem

 • remo29

  Oceniono 7 razy 3

  Do PKS-ów, chamy, nie limuzyn.

 • obeznany

  Oceniono 5 razy 3

  Ciekawe, ile lat i ile rozwalonych aut będą potrzebowały te ćwoki, że łamanie przepisów zwiększa drastycznie prawdopodobieństwo wypadku a wyższe prawdopodobieństwo w praktyce przekłada się na większą ilość wypadków?

 • wooki74

  Oceniono 7 razy 3

  A może tak raz a porządnie, co?.....

 • maxthebrindle

  Oceniono 5 razy 3

  No to już wiemy skąd takie zainteresowanie Adrianem ze strony różnych Leśnych Ruchadeł i innych Jędrnych Dupolków - poszła wieść, że koleś zdrowo stuka, wiec laski się napaliły. Nikt im tylko nie powiedział, ze limuzyny...

 • jezierskiadam

  Oceniono 2 razy 2

  Nie włączyli sygnału, ponieważ odwozili Szydło do domu. Na weekend. - Jechała w prywatnej sprawie. Nie włączyli sygnału, bo bali się afery podobnej do jazdy Misiewicza na dyskotekę służbowym samochodem. .. a kierowca przygłup jechał tak, jakby miał włączony sygnał.
  . Dobrze wiadomo dokąd Szydło jechało pancernym samochodem. W piątek po południu.- Jechała do domu, do męża. Jechała na weekendowy wypoczynek. .
  To jest nowe zjawisko. Jeszcze niedawno premier Tusk przylatywał na weekend do Gdańska. CHODZIŁ !!! na mecze Lechii Gdańsk. Nie poruszał się po Gdańsku i Sopocie kolumną pancerną na sygnale.
  Moim bardzo bliskim sąsiadem jest prezydent Bolesław W. W czasie gdy prezydentował w Warszawie, bywał u rodziny. Na mojej ulicy Polanki nigdy nie widziałem kolumny pancernych samochodów na sygnale. Czasem widywałem Wałęsę na rowerze w towarzystwie dwóch ochroniarzy. Także byli na rowerach ...-:)))
  .
  Teraz Szydło podobno nie pamięta, czy sygnał był włączony i czy miała zapięte pasy. - Nie pamięta ponieważ doznała szoku powypadkowego …-:)
  ...ale …
  Czy Szydło pamięta jak to zwykle bywało? - Nie pierwszy raz leciała wojskową Casą do Krakowa, a stamtąd pancerną kolumną na łono rodziny. Spotkać się z mężem i może także z synem księdzem.
  .
  Czy Szydło zostanie zapytana o to przez prokuratora? Czy odbędzie się proces? Czy Szydło skłamie pod przysięgą w świetle kamer? Czy katolicki naród wybaczy zakłamanej babie?
  .
  Przeczytaj: >>> Została zabita.
  Adam Jezierski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX