Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

17.03.2017 07:27

O tym jak podróbki wypierają oryginały.

Jak donoszą niektóre gazety, w Polsce pojawili się przebierańcy udający inspektorów skarbowych. Ci prawdziwi nie mogą się pojawić, ponieważ ich pryncypał zapomniał wydać im legitymacji służbowych i siedzą teraz na czterech literach i rozwiązują krzyżówki i to wcale nie bilansowe. Pojawiła się zatem okazja, jak na początku lat 90-tych, do szybkiego wzbogacenia się poprzez przemyt spirytusu, papierosów , lewego paliwa i czegoś tam jeszcze, co jest obciążone akcyzą. Trzeba tylko uważać żeby nie natknąć na przebierańców , ale można ich łatwo rozpoznać, ponieważ oni mają legitymacje.

Wczoraj, przebrana za szefową Trybunału Konstytucyjnego sędzia Przyłębska, przy udziale trzech przebranych za  sędziów TK, ogłosiła, że zgodny z konstytucją jest akt prawny który z nią  jest niezgodny. Wiedzą o tym studenci prawa po kursie z prawa konstytucyjnego. Nie wiedzą jednak przebierańcy.

Już niedługo , przebrani za sędziów nominaci Zbigniewa Ziobro w ilości 500 osób, zwani asesorami sądowymi, wydawać będą wyroki które będą miały tyle ze sprawiedliwością wspólnego, co obecnie rządzące ugrupowanie. Będą jednak zgodne z wolą tych, dzięki którym otrzymają ciuchy do przebrania i łańcuch z orłem na piersiach.

Jak tak dalej pójdzie, to tylko kwestią czasu jest zamiana prawdziwych żołnierzy na przebierańców w zielonych mundurach, kupionych w sklepach z militariami. Nie będą jednak to przebierańcy z poręki PIS.

Mówi się , że każdego dnia na Kremlu otwierają nowe butelki szampana i wierzcie mi, to jest prawdziwy szampan, a nie wino musujące. 

Czytaj więcej na blogu bezkozery.

Zobacz także
Najczęściej czytane