Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

Załóż swojego bloga

30.04.2017 20:46

Akuszerem ONR jest PiS

Sobotni marsz ONR w Warszawie odkurzył faszyzm w esencjonalnej postaci. Można zastanawiać się, na ile jest on do powstrzymania? Na pewno trzeba zadać pytanie: dlaczego władze Warszawy dały pozwolenie?

Że ONR jest legalny? Nie satysfakcjonuje mnie. Akuszerem tej postaci faszyzmu, bo to już nie jest żaden nacjonalizm (przedszkole faszyzmu) jest PiS.

Pod władzą PiS faszyzm szbko „dojrzewa”. A wydawało sie, że zniknął z umęczonej stolicy po 1945 roku. Zdjęcia ONR-owców z „heil” są przerażające.

Żadnych pozytywnych nadziei nie można pokładać w policji, bo ta zarządzane przez Mariusza Błaszczaka w sferze rozumu jest mamrotem.

Przekonali sie o tym kontrdemontranci Obywatele RP, w tym jeden starszy siwowłosy obywatel, który był przez policję targany po jezdni i chodniku.

Takie małe ćwiczenie przed miesięcznicami, z których fetor przeniósł się na pobratymców z ONR. To jest zapaskudzona Polska, przegrana na arenie międzynarodowej, niedługo będzie sekowana przez dojrzałe demokracje w ramach wszelkich standardów, które po wyboirach 2015 roku nie są dotrzymywane.

Mała Polska w najgorszym wydaniu. Podkreślam: PiS jest akuszerem tej wólki, tego zatyłkowia.

Czytaj więcej na blogu cleofas.

Zobacz także

Komentarze (2)

 • villk

  Oceniono 13 razy 9

  Polscy faszyści bezczeszczą barwy narodowe w swym brunatnym ideologicznym gó...e - TO jest Polska właśnie pod rządami PIS.

 • zorro318

  Oceniono 11 razy 3

  PiS ??? PO przez 8 lat rzadow hodowalo i tolerowalo ONR, pamietasz, jak nieslawnej pamieci niedorajda
  i niedorozwoj B Sienkiewicz "szedl po nich" ale nie zrobil nawet jednego kroku? Pamiec na starosc zawodzi ?
  Manipulacja? Tyle samo jestescie warci, co i PiS. Czekam n wielka koalicje POPiS !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane