Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

14.04.2017 19:52

Berczyński to kolejny Misiewicz z podrasowanym CV

Szef ekspertów Macierewicza Wacław Berczyński przyznał się, że „wykończył” caracale. Wobec tego zamiast śmigłowców bojowych mamy samoloty dla VIP-ów.

Z tego Berczyńskiego wychodzi coraz większy mitoman. CV ma tak podrasowane, iż można spokojnie stwierdzić, że mamy do czyniena z kolejnym Misiewiczem.

Tylko do takich ma dostęp Macierewicz. Mnie to w ogóle nie dziwi.

MON zaprzecza Berczyńskiemu, oświadczając, że mija się z prawdą ws. caracali.

Żałosne.

Berczyński przede wszystkim mija się z prawdą ws. ładunku termobarycznego z tłumikiem na pokładzie tupolewa. Zresztą eksperyment ten został wystarczająco podważony, tj. osmieszony przez OKO.press

To wszystko dzieje się w Polsce, a nie w jakiejś grafomanii. Polska leci ku katastrofie smoleńskiej. Wszystkich nas osadzono w Tworkach.

Czytaj więcej na blogu cleofas.

Zobacz także

Komentarze (9)

 • cracovia.figiel

  Oceniono 8 razy -4

  Po trawniku idzie murzyn, idzie murzyn z takim dużym
  Za nim idą 4 panie i czekają jak mu stanie.

  • hanishl

   0

   @cracovia.figiel
   Dobrze że jesteś . Te fora blogowe bez Ciebie są bez sensu .Dowalasz ale szanuję Twoje opinie.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 13 razy -7

  Wobec tego zamiast śmigłowców bojowych mamy samoloty dla VIP-ów..... pisze bloger.

  W jednostce w której byłem 24 miesiące śmigłowców cały czas było pod dostatkiem i był jeszcze sierżant - nic złego o nim nie mogę powiedzieć, ale w moim odczuciu tak jak by był trochę opóźniony w rozwoju.
  Jak coś powiedziałeś do niego, to dość długo myślał zanim to dotarło do jego mózgownicy, a najczęściej odpowiadał z automatu: " A co wy mi tu żołnierzu pie...cie">
  Kiedyś tuż przed Wielkanocą zostały wstrzymane wszystkie przepustki i urlopy bo jednostkę miał ktoś wizytować. Ktoś z góry. Przygotowania były jak na wesele arcyksięcia i faktycznie w wielki piątek do naszej jednostki przyjechały jakieś z gwiazdkami, buszowały wszędzie i pech chciał że natknęli się także na sierżanta Pruszyńskiego. Jeden z gwiazdkami coś do niego widocznie powiedział, co nie za bardzo nasz sierżant zrozumiał i...... już wiecie co było dalej. Na pytanie pana pułkownika bardzo szybko Pruszyński mu odwarknął: "A co wy mi tu żołnierzu pie...cie"

  A co było potem? Potem jak słusznie zauważył bloger cleofas "wszystkich nas osadzono w Tworkach", a dowódca kompanii takim dziwnym wzrokiem na nas patrzył jak by tyle co przeżył wybuch bomby atomowej.

  • cracovia.figiel

   Oceniono 8 razy -6

   @cracovia.figiel
   Z Pruszyńskim zobaczyłem się dopiero po kilkunastu latach na krakowskim dworcu kolejowym. Przyjechał w odwiedziny do rodziny w Tyńcu, a ja po sąsiadkę która nie chodziła na nogi..... i po kilku zdawkowych zdaniach Pruszyński sam mnie zapytał: "A pamiętasz tą wizytację u nas przed Wielkanocą? ... No to powiedz mi o co się tak wtedy temu ch..... z gwiazdkami rozchodziło....?

   i to był cały nasz sierżant.

  • valentin1943

   Oceniono 2 razy 2

   Ten facet ściemnia. Nie wierzę aby do 6 powietrzno desantowej przyjmowali głupków. Nawet za komuny.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 21 razy -17

  Wszystkich nas osadzono w Tworkach... pisze cleofas...
  Mów o sobie, bo to szczerozłota prawda, a odemnie się odwal. Wystarczy jak tych rudych debili pozamykają w Tworkach. Jak rude kanalie były przy korycie to emerytom podnieśli wiek do przejścia na lenistwo, a pani Kopacz mówiła cytuję: "A niech mi powiedza, a skąd wziąć pieniądzena obniżenie wieku emerytalnego"...
  A jak PIS wprowadził w życie program 500+ to ta kanalia Schetyna tak się z tego wyśmiewał w telewizji że to tyle kasy będzie trzeba że PIS tego nie udźwignie i splajtuje dokońca roku, a teraz przebił PIS i w sprawie emerytów i jeszcze program dla dzieci wywindował....
  Takiego debila to i owszem do Tworek trzeba by zapakować i to szybko by mu jeszcze co gorszego nie pie...ęło do łeba.

  • depepoz

   Oceniono 16 razy 6

   Pilnie pracujesz post-ubecka szmato. Przyznaję, że mnie zadziwiasz, gdybyś tak jeszcze w życiu pracował, to polska kraina byłaby miodem i mlekiem płynąca.
   Ale ubecja miała inne prace zlecone, z tego ani miodu, ani mleka, co najwyżej łajno.

  • fortuna1972

   Oceniono 10 razy 10

   @cracovia.figiel
   "Wszystkich nas osadzono w Tworkach... pisze cleofas [...] a odemnie się odwal"

   Uderz w stół, a nożyce...
   Czujna małopolska menda, słysząc o Tworkach, od razu się poczuła wywołana do tablicy ;->

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane