Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

20.03.2017 12:27

Kaczyński tworzy Tuskowi bardzo złą kartotekę

Jak się można było spodziewać, z rozpoczętej 7 lutego odwilży polsko-niemieckiej zostały tylko lodowe sople (Bartosz T. Wieliński).

„Nikt nam nie powie, że białe jest białe…” – taka jest wymowa wywiadu Jarosława Kaczyńskiego dla tygonika braci Karnowskich.

„I prestiż Polski, i prestiż premier Beaty Szydło wzrósł. To kapitał na przyszłość.”

Takie banialuki.

„Otóż w tym haśle ’27:1′ zawiera się znakomita ilustracja stanu świadomości naszych przeciwników, czyli totalnej opozycji. Oni zupełnie zapomnieli, że ta ‚jedynka’ to jest Polska. A przecież elementarna lojalność wobec własnego państwa jednak obowiązuje i powinna to być lojalność silniejsza niż lojalność wobec jednostki” – mówi prezes PiS.

Niestety, „jedynka” to kompletne osamotnienie PiS w Unii Europejska, do którego to doprowadziła władza marionetek Kaczyńskiego, najgorsza władza, jaka nam się zdarzyła po 1989 roku. Władza, która niszczy demokrację, media publiczne, sądownictwo, społeczeństwo obywatelskie. Władza w gruncie rzeczy antypolska.

Sondaże zaczynają się poprawiać dla opozycji, oby ta tendencja się utrzymała.

Najgorsze dla Polski, iż Kaczyński rozpoczął antyniemiecką kampanię, która ma przygotować Polaków do wyprowadzenia Polski z Unii.

„We wszystkich ważnych sprawach Niemcy prowadzą politykę skierowaną przeciwko naszym interesom. Począwszy od polityki historycznej, skończywszy na energetyce”.

Jest odwrotnie, bo ciągle sprzyjają nam Niemcy, jak nigdy w historii.

Przerażająca jest nienawiść Kaczyńskiego do Donalda Tuska, który jest od niego dużo zdolniejszym politykiem, a nawet na jego tle – wybitnym. Prezes PiS i media pisowskie – gadzinówki – będą pracować nad poniżaniem Tuska. Wg prezesa szef Rady europejskiej będzie miał „bardzo złą kartotekę w Polsce”.

Ależ ten Kaczyński jest intelektualnym krasnalem.

Czytaj więcej na blogu cola.

Zobacz także
Najczęściej czytane