Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

30.06.2017 19:12

Sukcesów dobrej zmiany ciąg dalszy. cz_11

 Sukces 41) Mieszkańcy oraz przyjezdni od lat wysyłali postulaty do lokalnej władzy o zwiększenie liczby atrakcji w Stolicy. Prezydent Warszawy wolała jednaj zajmować się budową metra niż zaspakajać potrzeby obywateli. „Dobra zmiana” wyszła tym potrzebom naprzeciw. Zorganizowała cykliczną imprezę z wieloma konkurencjami. Najbardziej uczestnikom podobają się zawody: „Kto zdoła najdłużej usiedzieć na kamiennym bruku.” , „Konkurs na najładniejszą Białą Różę”, oraz dwa konkursy fotograficzne: „Daj się ponieść” w którym zapowiedział swój udział pewien noblista oraz „Na najładniejszą fotkę”. Organizatorzy w zapowiedziach poprzedniej edycji nic nie wspominali o opłatach. Jednak niektórzy uczestnicy dostali faktury do uregulowania. Jak będzie w lipcu? Czekamy na oficjalne stanowisko animatorów.

 Sukces 42) Prokuratura odniosła wielki sukces, zidentyfikowała trzech z pięciu atakujących działaczy KOD-u. Stało się to możliwe dzięki ciężkiej pracy wielu policjantów i śledczych.

Apel do prowadzących portale społecznościowe: Prosimy o dokładniejsze dane pozostałej dwójki, nie mogliśmy rozczytać waszych informacji.

 Sukces 43) Komisja od parabanku odniosła kolejny sukces. 3 tys. razy przewodnicząca powtórzyła w jednym zdaniu zwroty „Koalicja PO-PSL” , „afera”, „porażające”, „osiemset milionów”, „Tusk” i tylko cztery razy popełniła skuchę, czyli się powtórzyła. Z pewnością ten wyczyn przyniesie ulgę wszystkim oszukanym „inwestorom”.

 Sukces 44) Ministerstwo od prokuratorów poinformowało, że ataki hakerskie nie złamały wewnętrznych zabezpieczeń. Sam Minister ujawnił mediom, że od dawna wiedział o planowanym ataku i dlatego w 2007 roku zniszczył służbowego laptopa topiąc go w wannie i rozwalając młotkiem.

Czytaj więcej na blogu Co możemy zrobić dla Europy.

Zobacz także
Najczęściej czytane