Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

13.02.2017 20:11

Błaszczak, twarz pisowskiego tupolewizmu

Wypadek Beaty Szydło w Oświęcimiu jest ufundowany na paradygmacie PiS - tupolewizmie.

PiS jest genetycznie skazany na katastrofę, która niestety dała im władza. Tak należy interpretować katastrofę smoleńską.

Dla polityków PiS, a szczególnie dla Jarosława Kaczyńskiego, nie liczy się, że zginą inni, że wyznawcy tupolewizmu są zagrożeniem dla innych, a w szerszym planie są zagrożeniem dla Polski.

Tupolewizm jest genetycznie niereformowalny. Do wypadków dochodzi z powodu nieprzestrzegania procedur, a już po zaistnieniu tupolewizmu obrasta w pawie piórka, twierdząc, że to inni są przyczyną ich lewizny.

Kiedyś był winien Tusk - "wina Tuska", teraz ci, którzy mieli nieszczęście znaleźć się w pobliżu wypadku.

Tak było w przypadku karambolu Antoniego Macierewicza, tak jest z wypadkiem Szydło. Znaleziono biednego chłopaka 21-letniego, który nie zawinił, ale wszystko ze strony PiS jest robione, aby zwalić tupolewizm na niego.

Jak się słyszy Kononowicza retoryki niejakiego Mariusza Błaszczaka to wiemy, dlaczego spora część Polaków to reprezentanci prowincjonalizmu. Tchórze w Wólki Kaczystowskiej zabitej dechami, w której uważa się że ziemia jest płaska, a prezes Kaczyński to wielkolud.

Żałosne jest przemianowanie Biura Ochrony Rządu na nową służbę z przymiotnikiem "narodowa". Głowy nie można zamienić, tak jak Błaszczak nie nabędzie oleju w głowie od jakiejś narodowości.

Zagrożeniem dla Polski są tacy Błaszczakowie, który nie nadaje się nawet na stróża na budowie, bo zostaliby skradzeni razem z budką strażniczą.

Kononowicze za pomocą swego paradygmatu rządzenia - tupolewizmu - doprowdzą do katastrofy o wiele groźniejszej niż te pod Toruniem i w Oświęcimiu.

Błaszczaki winni ogłaszać, gdzie udają się w podróż służbową, wówczas ludność miałaby szansę wcześniej się ewakuować i nie narażać swego życia na dziełanie tupolewizmu.

Czytaj więcej na blogu O-qu.

Zobacz także

Komentarze (4)

 • valentin1943

  Oceniono 8 razy 8

  Przepraszam bardzo ale wiązanie Kononowicza z Błaszczakiem jest nie na miejscu. Kononowicz mówił, że jak zostanie prezydentem Białegostoku to nic nie będzie, czyli mówił to co myśli, a Błaszczak swoim dziaaniem przypomina radzieckiego uczonego Spychajłowa.

  • tani_dran

   Oceniono 2 razy 2

   Wielokrotnie apelowałem do Państwa Blogerów o nie wycieranie sobie mord Panem Kononowiczem.
   Ten człowiek ma więcej honoru i dobrej woli niż cała ekipa "dobrej zmiany" razem wzięta.
   Śmiejecie się z niepełnosprawnego człowieka bo chce dobrze dla wszystkich.
   Z siebie się śmiejcie, yntelektualysty.
   Zaprawdę powiadam Wam , rzadko który z Was godzien jest Krzyśkowi flaszkę postawić.

 • endrju1521

  Oceniono 2 razy 2

  Błaszczak, twarz pisowskiego tupolewizmu

  =======================

  Błąd !

  - trupolewizmu !

 • cracovia.figiel

  Oceniono 11 razy -3

  Błaszczak to wyjątkowo kłamliwa kanalia........... Pamiętacie jak był w opozycji to rządał odwołania Kopacz, Arłukowicza, Sikorskiego, psychiatry Klicha...... no chociaż tego ostatniego także kłamliwego kretyna nigdy nie powinno być w rządzie....... No może co najwyżej na stanowisku stajennego w kompanii reprezentacyjnej jazdy lekkiej..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane