Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

15.02.2017 20:38

Gmyz, resortowe dziecko IV RP

Lokalna telewizja Brandenburgii potraktowała korespondenta gadzinówki TVP tak, jak na to zasługuje.

Niemcy otworzyli dzioby ze zdziwieni na zjawisko takie jak Cezary Gmyz, które nie mieści się w żadnych standardach dziennikarskich, bo jest wypocinami "niepokornych" znad Wisły.

Gmyza korespondencje dla TVP ociekają sosem nieprofesjonalizmu. Zdziwieni? Wszak ten żołnierz od trotylu na tupolewie takie brednie plecie o kulturze niemieckiej, jakby studia spędził w knajpie i miał za towarzysza do kieliszka niejakiego Sakiewicza.

Gmyz w Polsce przedstawia się zdecydowanie, jako gmyźnięty, a w Niemczch można sobie wyobrazić, iż jego walory intelektualne - czyli ich brak - są ilustrowana gestem pukania w czoło.

Chciałoby się, aby ten nieprofesjonalny dziennikarz kompromitujący Polskę był podpisywany, iż nie spełnia standardów obiektywizmu i jest przypadkiem, który zdarza się ślepej kurze, tj. ślepemu na Polskę kaczyzmowi. Niestety, musimy przeczekać ten niedobry okres w naszej historii. Smuta historii Polski.

Niemcy mieli III Rzeszę, my mamy IV RP i takich "dziennikarzy" gadzinówek, jak Gmyz.

Owe resortowe dzieci IV RP kompromitują ojczyznę Mickiewicza, Wyspiańskiego, Gombrowicza, Kapuścińskiego, Michnika i moją. Facet ma kłopoty z językiem polskim, z formułowaniem głębszych myśli, z polem semantaycznym poszczególnych określeń. To ktoś wewnętrznie ubogi, by nie powiedzieć - mało polski.

Gmyz - resortowe dziecko gadzinówki TVP, takiego naszego współczesnego Voelkischer Beobachter. Niedouczone toto, a przy tym gmyźnięte.

Czytaj więcej na blogu O-qu.

Zobacz także

Komentarze (6)

 • maura4

  Oceniono 10 razy 8

  O co chodzi, bo ja nie jestem w temacie ? Jakie bzdury z siebie wydalił Gmyz ? Przebije młodego Morawieckiego, który wprawił Niemców w osłupienie ?

 • arkadiusz_ch

  Oceniono 6 razy 6

  Zapakować Gmyza razem z PiSem, z prezesem na czele i wysłać w takie miejsce, z którego nie ma już powrotu... Kto za???

 • cracovia.figiel

  Oceniono 36 razy -28

  Owe resortowe dzieci IV RP kompromitują ojczyznę Michnika i moją....pisze bloger.
  A w moim odczuciu to Bloger robi ch...a z siebie i uprawia postgebelsowską propagandę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane