Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

12.09.2017 10:56

Macierewicz, Błaszczak i ich koledzy z szemranego towarzystwa PiS chcą nas zastraszyć, sterroryzować, zniszczyć

Tomasz Piątek wykrył wiele podejrzanych powiązań Antoniego Macierewicza m.in. z Kremlem i rosyjskimi gangsterami.

Dziennikarz „Newsweeka” Paweł Reszka ma informatora w MON, który opisał mu zachowanie Macierewicza po publikacji książki „Macierewicz i jego tajemnice”: „„Szalał. Chciał uruchamiać służby. Ale współpracownicy wybili mu to z głowy, wytłumaczyli, że jak to wyjdzie, to dopiero będzie kompromitacja. W końcu sprawę oddano prokuraturze”.

Powiadamionie do prokuratury powoduje, że Piątek będzie się tłumaczył, a nie Macierewicz, który występując z oskarżenia prywatnego musiałby udowodnić swoją niewinność.

I tak może dojść do wykrycia głębszych powiązań Macierewicza z szemranymi osobami z podziemnego światka. Macierewicz jest cynikiem, ale ten jego cynizm jest tak głęboki, że chory.

Jego postępowanie, jego zachowanie w czasie wywiadów, konferencji prasowych, wskazuje, że winien się leczyć, a nie odpowiadać za obronność kraju. Bo nawet niszczenie ojczyzny jest chore.

Macierewicz niszczy nam kraj, czyli niszczy nasze wspólne dobro. Mamy narzędzia dla takiego osobnika – szpitale zamknięte. Tam go odseparować od Polski.

Za Macierewicza sprawę chce załatwić opisany przez Piątka biznesmen Robert Szustkowski, postać epizodyczna. Z powództwa cywilnego domaga się 100 tys. zł odszkodowania za opisanie do w książce, jako handlarza bronią.

Typowe krycie swego „przyjaciela” – Macierewicza. I typowe zastraszanie. Takie podejrzanej koduity osoby mają wpływy na polską politykę.

Mafia Corleone to może być mały pikuś.

Inny wątek pisowski związany z Macierewiczem to tworzenie wspólnie z Mariuszem Błaszczakiem nowego ORMO.

Tomasz Siemoniak zaprezentował dokument. Jest on porozumieniem między dowódcą WOT a Komendantem Głównym Policji. Skojarzenie z Ochotniczą Rezerwą Milicji Obywatelskiej jest oczywiste? W PRL ORMO było takim „społecznym wsparciem” dla milicji.  Teraz ma być podobnie dla policji.

ORMO używano, gdy władzy zależało na tym, aby rozpędzić protesty społeczne. Wartość militarna WOT jest żadna, ale widok pały i straszenie karabinami społeczeństwa obywatelskiego może odnieść skutek.

Takie Macierewicz i towarzycho PiS szykują nam Polskę. Zastraszyć, aby rzadzić, wycofaną z Unii Europejskiej, bez zewnętrznych kontroli. Nasz kraj zmierza ku przepaści. Już niedługo zobaczymy, jak będziemy tracić niepodległość państwową. Do wladzy dorwali się łachudry i pokraki.

Nie potrafią się przyznać do zabicie na komendzie we Wrocławiu młodego człowieka, Igora Stachowiaka. Wiją się, oszukują, kłamią.

PiS ma prokuraturę, chce mieć dyspozycyjne sądy, aby nikt z nimi nie wygrał, nie tylko opozycja, ale też zwykli obywatele. Bananowa demokracja, mafijna.

Czytaj więcej na blogu Próbki Cukierków.

Zobacz także
Najczęściej czytane