Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

13.09.2017 10:39

Szydło wraca do garów. Pisowscy kołtuni rozwalają nam państwo jak ta-la-la

Los Beaty Szydło jest już przesądzony. Idzie na śmietnik historii. Zastanawiające, że taka kuchta została premierem. Zważywszy, z jaką partią mamy do czynienia, sprawdziła się leninowska zasada: „kucharka może rzadzić państwem”.

Kaczyński odsyła ją do garów. Przecież nie do książek. Wszak od wiedzy i czytania głowa boli, co w wypadku Szydło nie jest trudne do udowodnienia.

Kto ją zastapi?

Raczej Kaczyński, niż Morawiecki. Bo ten pierwszy musialby iść na emeryturę, a to prezesowi grozi, gdyby Andrzej Duda był bardziej zdecydowany i dogadał się z Morawieckim.

O „konieczności” wymiany Szydło pisze w „Newsweeku” Michał Krzymowski:

– Dudę i Szydło łączyła kiedyś przyjaźń, ale dziś ich relacje są fatalne. Prezydent kilka razy próbował coś u niej załatwić, ale ani razu niczego nie wskórał. Beata nie ma mocy sprawczej i Duda uważa, że rozmowy z nią to strata czasu, bo na nic nie można się umówić. W samym rządzie jej autorytet też jest zdruzgotany. Nie umiałbym wskazać nawet jednego ministra, który czuje do niej respekt. Dotychczasowa formuła się wyczerpała – twierdzi rozmówca dziennikarza „Newsweeka” zbliżony do Nowogrodzkiej.

PiS nie odda władzy bezkrwawo, partia Kaczyńskiego jest przygotowana na wojnę ze społeczeństwem obywatelskim. Po to jest sojusz Wojsk Obrony Terytorialnej z policją, tworzący tzw. nowe ORMO.

Jak nazywane jest ORMO? Skuteczny środek zapobiegawczy (odstraszający) działaniom antyrządowym.

Po co ten „środek” ma być wyposażony w broń maszynową? Aby odstraszać, albo strzelać.

A jak strzelać, to zabijać.

Jasno z tego wynika, że PiS będzie nas zabijać. Nas, Polaków.

Stan PiS dobrze uchwycił Stefan Niesiołowski, polityk niedoceniany, mimo że powszechnie znany.

Śmieszą mnie takie newsy, jak ten dotyczący Mateusza Kijowskiego, w którego sprawie „nastąpił zwrot”, nie musi sie meldować na policji. PiS rozwalił KOD jak chciał za pomoca dziennikarzy mainstreamu, w tym Onetu i „Rzeczpospolitej”. Społeczeństwo obywatelskie jest zabijane przez PiS i użytecznych idiotów ze wspomnianych mediów.

Nazwiska tych kołtunów intelektu znamy. Kononowiczów w dziennikarstwie multum. Szkoda pisać, sowieci rodzą się stale, bo tacy są ich rodzice. Dlatego PiS-owi tak łatwo rządzić. Stary Kowalski był sowietem, dziecko Kowalskiego jest sowietem, itd.

Dlatego PiS rządzi, kołtuny i sowiety rodzą takie same zdeformowane potomstwo. A po deformie edukacji szczerbatej na umyśle Zalewskiej będzie to szło jeszcze lepiej.

Czytaj więcej na blogu Próbki Cukierków.

Zobacz także
Najczęściej czytane