Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

08.07.2015 20:49

Poseł Żalek na froncie walki z in vitro

Poseł Jacek Żalek członek parlamentarnego klubu Zjednoczonej Prawicy znów błyszczy na froncie walki z in vitro. Tym razem poseł zamieszcza wpis okraszony zdjęciem nagich mężczyzn.

Najwyraźniej gdy brak argumentów poseł prawicy postanowił sięgnąć po możliwie prymitywny co równie skuteczny środek wyrazu przemawiający głównie do osób o podobnej do posła wrażliwości i inteligencji.

Cóż nie pozostaje nic innego jak tylko żachnąć się na takie postępowanie posła na Sejm i uznać, że nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że dorosły, deklarujący się jako heteroseksualny mężczyzna na swoim publicznym profilu na FB puszcza zdjęcia nagich mężczyzn :-)

Czytaj więcej na blogu Pisany wieczorami.

Zobacz także

Komentarze (4)

 • spotapowicz

  Oceniono 8 razy 6

  O, zdaje się że wpis ze strony pana posła zniknął :-) ale mamy pritnscreen :-)

 • pluto37

  Oceniono 1 raz 1

  Żalkowi żal.
  Spojrzał, ocenił i zapłakał z żalu i zazdrości nad własnym jestestwem,:):)

 • 0_tolerancji

  Oceniono 13 razy -5

  Panie Potapowicz, na czym polega tu manipulacja ? Panowie i panie LGBT-owcy prezentuja sie w ten sposob dobrowolnie, nikt ich do tego nie zmusza.

  • spotapowicz

   Oceniono 10 razy 10

   Panie/Pani (bo nie wiem z kim mam do czynienia) 0_olerancji manipulacja polega na okraszeniu wpisu dotyczącego in vitro zdjęciem roznegliżowanych mężczyzn. Dyskusja o in vitro i ustawie nie dotyczy środowisk LGBT to po pierwsze. Po drugie, poseł zamiast rozpoznać problem niepłodności posługuje się prymitywną i chamską manipulacją, gdzie z jednej strony mamy do czynienia z ludzką tragedią ludzi starających się o potomstwo z drugiej zaś wrzuca zdjęcie nagich mężczyzn. Po co? Czemu i komu ma to służyć takie zakłamanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

O autorze spotapowicz

avatar

Sławomir Potapowicz, warszawiak, samorządowiec, liberał, członek .N, rocznik '73
twitter.com/S_Potapowicz, www.potapowicz.pl

Najczęściej czytane