Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

19.03.2017 10:27

W POLSCE RZĄDZI PAN W TRZECH OSOBACH ?

   Powszechnie uważa się Jarosława Kaczyńskiego za tego,który rządzi Polską. Czy na pewno? Otrzymałem dokumentację temu przeczącą . Polską ma rządzić triumwirat - Rydzyk - Macierewicz - Kaczyński. W tej właśnie kolejności.

   Prezes nie ma wpływu na postępowanie Macierewicza albo Szyszki. Może sobie wzywać/prosić Macierewicza o pozbycie się Misiewicza, a Macierewicz zrobi co zechce. Może brzydko mówić o wycince drzew i ustawie ją sankcjonującą, a minister Szyszko wie swoje,wie  lepiej. Bo za nim stoi ojciec dyrektor.

   Czy owe trio jest ostatnim ogniwem sprawującym w Polsce władzę? Wątpliwe.Przypatrzmy się Rydzykowi.

   Skąd prosty ksiądz  wziął potężną kasę na zbudowanie imperium medialnego? Jak to się stało,że Rosja wyraziła zgodę na instalację nadajników Radia Maryja na terytorium największego państwa na świecie?

   Te pytania dawno temu stawiały polskie media . Bez odpowiedzi. A także o cel odłączenia Rydzyka od pielgrzymki i pozostania nielegalnie pół roku w Austrii pod koniec lat 80- tych. O tym też pisano.

   Macierewiczowi media stawiają pytania od lat,a te odbijają się jak balon od ściany. Takie niewinne,jak kontakty i konszachty z płatnym agentem panem Luśnią . Albo  - dlaczego Macierewicz zlecił tłumaczenie tajnego raportu WSI na język rosyjski i dostarczenie go wysłanniczce Rosji? Oraz - dlaczego Macierewicz włamał się nocą do Centrum Kontrwywiadu NATO w Warszawie ? Tutaj i sąd jest bezradny.

   I najważniejsze chyba pytanie do ministra Obrony Narodowej. Dlaczego przeprowadza niespotykane na światową skalę czystki w armii? Nikt w Polsce ,nawet prezydent ,na to pytanie nie odpowie. Dlaczego?

   Do trzeciej siły w triumwiracie pytania stawiane są od katastrofy smoleńskiej. Czy nakłaniał brata do lądowania w warunkach nie do przyjęcia? A o czym - dokładnie - długo i czule rozmawiał z premierem Węgier w Niedzicy,a zaraz potem Victor Orban poleciał z przyjacielską wizytą do Putina?

 

 

Czytaj więcej na blogu Pod prąd.

Zobacz także

Komentarze (8)

 • wrona91

  Oceniono 1 raz 1

  Mało kto uwierzy,że Polską rządzi premier Szydło ,a wizerunek kraju kształtuje prezydent. Bajki. Coraz więcej dowodów mamy na kierowniczą role tzw. komitetu politycznego PiS (ciało nieformalne). Przemyślenia (?) autora są wiarygodne może w 30 procentach.

  • wrona91

   Oceniono 1 raz 1

   @smok_jabberwocky
   Tego nikt nie policzył. Wejście do Unii wzbogaciło Polskę,ale mariaż z USA - niekoniecznie. Skąd bierze się galopujące zadłużenie?

 • veoon_rother

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczywiście,dziwne stosunki panują we władzach PiS. Powszechnie się sądzi,że wszystkie sznurki pociąga prezes,a tutaj autor daje do myślenia. Gdzie indziej czytam,że Macierewicz i Misiewicz są połączeni więzami,jak tu powiedzieć,więcej niż przyjacielskimi. Nawet red. Ziemkiewicz to sugerował...

  • smok_jabberwocky

   Oceniono 1 raz 1

   @veoon_rother
   "Nawet red. Ziemkiewicz to sugerował..."- własciwie to do każdej litery powinieniem się przyczepić.Jak z niego red.?? On jest Rafał. Reszta to pseudonimy z czasów okupacji.
   "NAWET"... to jakiś autorytet? Może ma auto, ale i mózg ma ..rytet..
   Kiedyś, dawno temu czytałem jego opowiadania. Na owe czasy- dało się czytać, chociaż szału nie ma. I przy tym powinien pozostać.
   Co do reszty to oczywiście- masz rację: Misiaczka i brodatego AN154M łączą(jak się wydaje) stosunki braterskie. Jeden dla drugiego to brat...cioteczny.

  • henrykkin

   Oceniono 1 raz 1

   Nie czepiaj się. Nawet red... Człowiek przytacza fakt,tak było. Inna sprawa - jaki z niego red.,jaki autorytet? Tu masz plus,facet wyjątkowo odrażający. Kwestia zasadnicza - to ten brat cioteczny.

 • cezar1946

  Oceniono 1 raz 1

  Fakty się zgadzają,a zebrane i skonfrontowane robią wrażenie. Kto wie,czy w tym działaniu jest metoda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane