Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

25.11.2013 13:51

Orędzie Mózgu Państwa (11.11.2013)

Polki! Polacy! I Osoby po operacji zmiany płci! Mówi do was Mózg Państwa.Doczekaliśmy się! Doigraliśmy się!! Dziś Dzień Niepodległości!! Dziesiątkimilionów naszych przodków umarło, często w męczarniach - po ostrym, wirusowymzapaleniu opon mózgowych, albo na grypę - byśmy cieszyć się dziś mogli. Niech więcnasza radość i śmiech pamiętają, że towarzyszy nam też wesoły stukot ich! kości, w tej -budującej Polskę - sztafecie pokoleń.

A jak święto to i zabawa! Napotkacie dziś dziwnie przebranych ludzi, którzypodejdą i krzykną "Chcemy niepodległości!!". Nie zapomnijcie odkrzyknąć z udawanymstrachem "AAAA!!" i dać im cukierki. W tym świątecznym dniu niejedna grupka młodych mężczyzn podbiegnie do rodziny z dziećmi i krzyknie "Śmierć zdrajcom ojczyzny!!!". Nieodwracajmy się, nie psujmy im zabawy, dajmy cukierki. A nawet jak spotkacie słynnychbraci Karnowskich i oni do was podlecą z okrzykiem "Jestem żołnierzem wypiętym!!"...przepraszam "wyklętym!!", to też im po cukierku! Bo to święto wszystkich Polaków. To nasze prawdziwe Halloween, a nie ta amerykańska podróbka.

Miło mi w takim dniu poinformować Państwa, że na łasuchów czeka czekoladowy orzeł z naszej majowej akcji "Orzeł może". Zapraszam od godziny siedemnastej pod mój pałac prezydencki, w miejsce, gdzie dawniej stał krzyż, więc łatwo trafić. Tylko jedna prośba... Zgodnie z ustawą o godle państwowym orła proszę lizać, a nie gryźć! Ale tego Polakom chyba nie muszę przypominać, prawda?

Rodacy! Dziś świętujmy! Ale jutro zdejmijmy niepodległościowe maski, pozbierajmy papierki ze zjedzonych cukierków i czym prędzej siadajmy do komputerów. Ojczyzna czeka na wyzwiska i bluzgi! Tylko codzienny trud i mozół ocalą naszą wspólnotę.To tyle. Dziękuję za odwagę.

Czytaj więcej na blogu Prawda nas zaboli.

Zobacz także
Najczęściej czytane