Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

16.02.2017 14:35

Unboxing sztabek złota, czyli jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz - braciasamcy.pl

 

Dziś w audycji:

- Skoro jakimś cudem udało mi się zdobyć 30 tysięcy złotych, to warto część mojego dobytku zabezpieczyć przed wojną, spekulantami, bankructwem, bądź każdym innym losowym (albo zaplanowanym) nieszczęściem.

W razie tragedii, wszystkie nasze oszczędności to impulsy elektryczne w serwerach - które znikają. Praca całego życia zostaje zmarnowana w mgnieniu oka.

Podjąłem decyzję o odłożeniu 20 tysięcy złotych. Za niecałe 17 tysięcy kupiłem dwie sztabki złota po 50 gram certyfikowane, a trzy tysiące w dolarach i złotówkach umieściłem w wodoodpornej kopercie. Całość tak sprytnie umiejscowiłem, by wyjęcie dobytku życia zabrało (oprócz uciążliwej podróży) co najmniej dwie doby, a realnie mówiąc trzy doby - na wypadek gdybym się zakochał, ktoś mnie chciał nabrać, albo miałbym nóż przystawiony do szyi.

Pozostałe 10 tysięcy na koncie pójdzie na renowację ecoego.pl, opłaty za serwer i podatki - możliwe że będę na minusie. Jednak zabezpieczenie już mam, co sprawia że mam lepsze samopoczucie, oraz moja podświadomość wie - że zawsze mam jakiś tam nadmiar i ucieczkę od kłopotów finansowych.

Traktuję to jako poważną inwestycję w swoją przyszłość, a w przypadku mojej śmierci w przyszłość rodziców. Jednocześnie jest to świetny impuls dla mojej podświadomości, który - mam nadzieję - poskutkuje sukcesami finansowymi w przyszłości.

------------------------------------------

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/&page=5#comment-93640

Forum:

http://braciasamcy.pl/

Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

http://www.ecoego.pl/

http://radiosamiec.pl/

http://newsy.braciasamcy.pl/

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

http://samczeruno.pl/sklep/

Książki do kupienia „w papierze”:

http://samczeruno.pl/kobietopedia-w-wersji-papierowej/

Czytaj więcej na blogu stosunkowodobry.

Zobacz także
Najczęściej czytane